Приклади фотографій, знятих на Mi 5X

21 Серпень 2017

Коментарі:

2
 21 Серпня, 2017
 2

MI 5X – новинка з лінійки флагманів Xiaomi минулого року. Незважаючи на доволі слабкі характеристики, цей смартфон, який позиціонується, як бюджетний молодіжний пристрій, має і сильні риси.

Це система з двох камер, заснованих на матрицях Omnivision, і задекларований Hi Fi звук. Досі невідомо, який чіп буде відповідати за звук, але щодо камер, ми можемо побачити їх в дії.

Багато хто дорікав виробникам тим, що для флагманського смартфону вони взяли не провідні матриці від Sony, а гірші від іншого розробника. Але фотографії свідчать про те, що не від матриць залежить якість світлини, а від того, хто знімає.

Ми можемо бачити на знімках досить приємне боке, можливість регулювати освітленість, обирати фокусну відстань і розмір діафрагми. Все це робить фотографії подібними до знімків справжніх фотокамер.

Знімки можна побачити в фотоальбомі Спільноти шанувальників Розумного дому. Там же є  дуже красиві фотографії самого смартфона Mi 5X.

Коментарі

  1. Mykola сказав:

    Як прошити його під глобалку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.