ПрезентованоRedmi Note 7 pro - найшвидший з Редмі

28 Лютий 2019

Коментарі:

0
 28 Лютого, 2019
 0
Категорія: Новини

Сьогодні в Індії презентовано просунуту версію смартфона Redmi Note 7 та індійську (міжнародну?) версію Redmi Note 7.

Новий флагман Redmi побудований на процесорній системі Qualcomm Snapdragon 675, зробленою за 11 нм технологією з ядрами Kryo 460, два з яких працюють на частоті до 2 ГГц, а шість – до 1,8 ГГц. Система має відеоприскорювач Adreno 612, графічний процесор Qualcomm 250L ISP з підтримкою до трьох камер, як основних, так і фронтальних, та багатопотоковий AI Engine. Окрім цього, система має модем LTE X12. Це доволі продуктивний чіп, що наближається за своїми показниками до процесорних систем високого рівня.

Тому можна зрозуміти, що з швидкістю дії у Redmi Note 7 pro все буде ОК.

Ще одна відмінність від базової моделі – сенсор основної камери. новинка використовує 48 Мп Sony IMX586, на відміну від сенсора Samsung у молодшої моделі.

Все інше збігається з Redmi Note 7.

То ж, індійські користувачі отримали апгрейд базової моделі нового смартфона Redmi. Що ж до базової версії, яку теж презентували сьогодні, то з нею все невесело.

Індійська версія Redmi Note 7 практично не має відмінностей від китайського аналога, окрім модулів основної камери. У індійскій версії немає 48 Мп модуля, він замінений на 12 Мп.

Тому можна сказати, що баова конфігурація для Індії стала біднішою. Чи буде таке ж з глобальною версією Redmi note 7 – невідомо.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.