Презентовано нові платформи Qualcomm

4 Грудень 2019

Коментарі:

0
 4 Грудня, 2019
 0
qualcomm snapdragon 845
Категорія: Новини

Сьогодні виробник процесорних систем Qualcomm презентував дві платформи для смартфонів покоління 5G.

Це, по-перше, Snapdragon 765 и 765G, системи середнього класу з модемами 5G X52. Вони повинні стати на заміну платформам SD 730/G.

Повні характеристики цих систем будуть оприлюднені на сайті виробника завтра, а зараз лише можна сказати загальні відомості про просунуті сопроцесори штучного інтелекту, новий графічний прискорювач та відеоадаптор.  

Вже відомо, що ці платформи стануть основою для Redmi K30, що буде презентовано наступного вівторка.

По-друге, головним героєм презентації став новий флагман – система Snapdragon 865.
Як не дивно, ця система не отримала вбудований 5G модем, тому Snapdragon X55 розташований у ній окремим чіпом.

Нова платформа має оновлений сопроцесор штучного інтелекту, що може обробляти 15 трильйонів операцій на секунду. Це дасть значне зростання швидкодії.

Графічний сопроцесор теж оновився і тепер може обробляти до 2 Гп даних на секунду. Це дозволить робити запис відео з роздільною здатністю 8К з частотою 30 кадрів на секунду, і обробку зображень з сенсорів з роздільною здатністю до 200 Мп.

Як наголосив президент компанії Xiaomi Лін Бін, який був на презентації як мінорітарний акціонер Qualcomm і представник своєї компанії, одним з перших цю платформу отримає Mi 10, новий флагманський смартфон Xiaomi, що повинен бути презентований у лютому 2020 року.

Крім того, Qualcomm показав модульні системи Snapdragon 865 и 765 Modular Platforms, що призначені для того, щоб локальні виробники могли створювати свої конфігурації за принципом конструктора LEGO платформи з потрібних модулів.

Тим часом компанія TSMC, виробник чіпів, заявляє про подолання 5 нм технології. Наразі близько 50% систем на кристалі, вироблених за 5 нм техпроцесом виявилось робочими, що є значною перемогою і кроком вперед. Нові 5 нм процесорні системи можна очікувати наприкінці 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.