Презентовано Mi Band 2 - дисплей, сповіщення, дизайн

2 Червень 2016

Коментарі:

3
 2 Червня, 2016
 3

Ось і прийшов час змінитися ще для одного пристрою компанії Xiaomi – фітнес-браслету Mi Band (Mi Fit).  Пристрій отримав кардинально нову зовнішність, деякі зміни у функціональності і назву Mi Band 2.

 

mi-band-2-001

Результат ми бачимо – це зовсім новий пристрій. Але основні функції він зберіг: лічильник кількості кроків, моніторинг сну, оптичний моніторинг частоти ударів серця, трекер бігу – все залишилося на місці.  Крім того, деякі функції стали більш досконалими. Наприклад, додано новий алгоритм рахування кількості кроків.

Але головною новиною є рідкокристалічний дисплей. Він може показувати кількість кроків, частоту пульсу, час. Опції регулюються кнопкою керування.

mi-band-2-002

Додано ще одну важливу функцію, якої явно бракувало у попередніх моделях: це сповіщення, які можна налаштувати за допомогою додатку. Наприклад, браслет сповістить вас про перевищення часу, проведеного у нерухомості. Якщо можна налаштувати сповіщення про перевершення значення частоти пульсу, цей браслет – найдорожчий подарунок для гіпертоніків.

mi-band-2-003

Mi Band 2, як і його попередники, може розблоковувати смартфон без введення паролю. Це дуже корисна функція, яка зводить нанівець корисність сканеру відбитків пальців.

mi-band-2-004

Як і раніше, з браслетом Mi Band 2 можна приймати душ без побоювань. Але занурюватися з ним у воду повністю конструктори не рекомендують. Браслет має водо-пило-захисний показник IP67.

mi-band-2-005

Браслет підтримує з’єднання Bluetooth 4.0 і вище. Він облаштований дисплеєм, який закриває стекло, що має стійкість від невеликих пошкоджень,  анодованою тонкою кнопкою управління, чутливим сенсором кроків, прототипи якого використовуються у військових приладах, і лазерний сенсор пульсу. Батарея дозволяє браслету працювати без підзаряджання близько місяця.

mi-band-2-006

І, як завжди, для пристрою є різнокольорові браслети, а також очікуються преміум рішення, металичні і шкіряні.

mi-band-2-007

Фітнес-браслет Mi Band 2 з’явиться у продажу на теріторії України близько середини липня.

Коментарі

  1. genn сказав:

    а яка буде ціна на нього в Україні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.