Презентовано бета-версію програми MIFlash для прошивки смартфонів Mi

18 Травень 2016

Коментарі:

2
 18 Травня, 2016
 2

MIUI – дуже зручна програмна оболонка ОС Андроїд. І важливим моментом у її зручності є можливість майже безпроблемно оновлюватися. Але проблем нема у китайських користувачів, які отримують нативну версію прошивки. Ті ж, хто не розуміє китайської та англійської і не бажає їх вчити, чекають на локалізацію прошивок. І тут починаються різні проблеми.
Іноді прошивку неможливо оновити тому що вона не проходить перевірку засобами безпеки, іноді з’являються проблеми з кодуванням тексту, які призводять до бутлупу, зависанню, некоректної роботи.

Ці проблеми поступово вирішуються. І китайські програмісти теж не сидять без роботи. Вони, і їх індійські колеги намагаються полегшити життя іномовним користувачам.

Зразком такої роботи є нова програма MiFlash. Ми усі знаємо програму із схожою назвою, за допомогою якої можна прошивати смартфони “через фастбут”. Але тут, за словами розробників, інша справа.

Як кажуть автори програми, тепер прошивка буде відбуватися “в один клік”.

Отже, подивимось, що там за програма. На картинках можна побачити процес встановлення.

miflash-001

miflash-002

miflash-003

miflash-004

miflash-005

miflash-006

Нарешті, ось головне вікно програми. Як бачимо, щоб прошити прошивку, треба покласти її у якусь теку, і обрати цей zip-файл у програмі.

Розробники не вказали у якому режимі повинен бути смартфон, але я здогадуюсь, що у режимі фастбут. Треба буде протестувати у різних режимах.

Взагалі програма нагадує частину Mi PC Suite. Автори MiFlash нагадують, що це бета-версія, тому одразу користуватися нею ми не радимо. Спершу треба зробити кілька тестів на пристроях, яких не шкода, тобто, у ситуації, яка не загрожує втратою даних.

Завантажити програму MIFlash можна ТУТ. MiFlashSetup-Beta

ПРИМІТКА: Програма Mi Flash працює на системі Windows 7 та вище, на ХР працювати не буде. Прошивати нею можна смартфони Мі 3 та новіші.

Коментарі

  1. владимир сказав:

    добрый день. нужна прошивка на Xiaomi Redmi 3 (Fashion Gold) подскажите?

    • Юрий сказав:

      В разделе Прошивки. Но с заблокированным загрузчиком вы все равно её не прошьете. Надо подать заявку на разблокировку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.