Презентація MIUI 9, Mi 5X та деякі подробиці про новинку

18 Липень 2017

Коментарі:

6
 Липень 18, 2017
 6

Кажуть, що обіцяного три роки чекають. Та це не про Xiaomi. Менше 15 місяців пройшло після виходу MIUI 8, і ось, нарешті, оприлюднено дату представлення її наступниці. У компанії, мабуть, взяли “зустрічний план” і вирішили не затягувати до обіцяного раніше 16 серпня, а провести презентацію вже 26 липня о 14:00 (GMT + 8) в Національному конференц-центрі Китаю. Але ж доброго багато не буває. Тож, є надія, що шоу не обмежиться знайомством тільки з MIUI 9. Доволі приємним бонусом обіцяє стати поява на сцені не менш очікуваного Mi 5X.

Деякі можливості 9-ї версії оболонки для Android від Xiaomi вже майже напевно відомі:
– перероблено ярлик екрану блокування;
– додано функцію Split-Screen (розділений екран);
– додано 3 нові теми (крім теми, встановленої за замовчуванням);
– вилучено деякі функції, які рідко використовувалися;
– з метою забезпечення надійної та стабільної роботи оболонки, перший випуск MIUI 9 отримає обмежена кількість пристроїв, за якими слідуватимуть інші.

На додаток пропонуємо ексклюзивне превью офіційної теми MIUI 9, яку нарешті таки ми маємо змогу роздивитись як треба. Як вже було зазначено, розробниками внесено деякі зміни в значки і додано 3 нові теми, тобто в загальній складності є 4 теми, включаючи тему за замовчуванням. У разі якщо вас не влаштовує останнє доповнення, можна перейти до додатку Themes і досліджувати масу красивих тем. Опція “Налаштування” в додатку “MIUI Theme” надає широкі можливості настройки.

Це одна з нещодавно доданих тем у MIUI 9. Новий дизайн піктограм замінює звичні квадратні значки, що робить кожну іконку унікальною. Нові теми будуть доступні після запуску MIUI 9, і ми поділимося ними якомога швидше.

Коментарі

 1. Юрко сказав:

  Сьогодні набирали тестерів на MIUI 9 China ROM
  телефони для тестування: Mi 6, Mi 5s Plus, Mi 5s, Mi 5c, Mi 5, Mi 4S, Mi 4c, Mi 4, Mi 3, Mi 2/2S, Mi MIX, Mi Max 2, Mi Max, Mi Note 2, Mi Note/Pro, Mi Pad 2, Mi Pad 1, Redmi Note 4X (MTK), Redmi Note 4X (SD), Redmi Note 4, Redmi Note 3 (MTK), Redmi Note 3 (SD), Redmi Note 2, Redmi Note, Redmi Pro, Redmi 4X, Redmi 4A, Redmi 4, Redmi 4 Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi 3, Redmi 2A, Redmi 2/Prime, Redmi 1S, Redmi 1

  • Юрий сказав:

   Почекаємо, коли будуть набирати на глобальну

  • Андрій сказав:

   Доброго дня вам Юрію, це для мене гарна новина , що смартфон Xiaomi Redmi Note3 PRO (SD) Qulcomm 650 оновиться до MiUI.V.9 android Nougat 7.1.2 і планшет Xiaomi MiPad 1 також отримає MIUI v.9 а я думав Китайці закинули цей планшет і щоб також оновилась версія android до 7.1.2 А то Kitkat вже застарілий 4.4.4

 2. Александ сказав:

  Тестировать как раз глобалку будут.Писали что участвовать может любой , но главные критерии бэтатэстеров это наличие QQ тренделки ,знание английского языка и активно участвовать в тестировании( отправлять отчеты об ошибках и всякое такое) так что кому не терпится могут спокойно принять участие.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.