29 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 29, 2015
 0

В очікуванні оновлення прошивки MIUI, яке позапланово вийде завтра, розглянемо, як виглядає, налаштовується і працює прошивка MIUI 6 на бюджетному смартфоні Xiaomi 1S.

Пропонуємо вашій увазі вичерпний звіт про використання MIUI 6 на Redmi 1S.

Після установки прошивки, вам запропонують первинну настройку системи.

 

Тут можна обрати мову, вказати своє місце розташування, визначити додаток введення тексту та мови для нього і налаштувати бездротовий зв’язок.

 

 

Далі вам запропонують пов’язати свій смартфон з Google і Mi акаунтами. Це важлива інформація, оскільки вона дозволить здійснювати бекапи даних в хмарних сховищах.

 

Після основних налаштувань можна налаштувати вигляд робочих столів. Для переходу в режим редагування, потрібно зробити на робочому столі щипальний рух двома пальцями.

У цьому режимі можна змінювати положення іконок програм і переміщати їх між робочими столами.

Панель налаштувань і повідомлень виглядає багатше, ніж в MIUI 5.

А ось як працюють кілька додатків, викликаних ярликами з панелі налаштування

 

Ось як виглядає тека в MIUI 6

 

 

Всі варіанти екрану блокування

Інтерфейс домашнього екрану. Налаштування віджетів і шпалер

 

Так виглядають деякі віджети

Видалення програми відбувається приблизно як і в MIUI 5

Перегляд запущених додатків і очищення пам’яті виглядає тепер більш лаконічно, але діє так само, як і в попередній прошивці.

 

Сторінки налаштувань

Загальні налаштування в MIUI 6 розташовані всі в одному місці

 

Сторінка налаштувань мережі

 

У MIUI 6 дуже розвинена система оповіщень. Для кожної програми можна налаштувати кілька видів оповіщення. Це можна зробити на цій сторінці:

 

Налаштування шпалер і функції “Не турбувати”

 

Налаштування блокування екрану

 

Сторінка налаштувань конфіденційності. Тут можна розмежувати права адміністратора пристрою і гостьових користувачів.

Додаткові настройки. Зокрема, тут можна налаштувати бекап і відновлення даних зі своїх хмарних акаунтів, включити функцію “Режим однієї руки” та багато іншого.

 

Сторінка “Про телефон”. Тут можна дізнатися всю інформацію про ваш пристрій.

 

Додаток “Музика”. У нього включений якісний аудіоплеєр, який має можливість відтворювати звук в декількох режимах для різних навушників і гарнітур. Також плеєр обладнаний еквалайзером, за допомогою якого кожен може виставити звук за своїм бажанням.

 

Плеєр дозволяє створювати свої плейлисти, відзначати “Вибрані” пісні, автоматично завантажує тексти та обкладинки альбомів (цю функцію можна відключити для економії трафіку).

 

Додаток “Теми”

Ця програма значно покращено порівняно з MIUI 5. Користувачам доступні до 5000 тем. Пошук по темам легко зробити за допомогою заданих фільтрів.

 

Додаток Камера

Камера в MIUI 6 кардинально відрізняється від попередниці. Тут з’явилося безліч функцій. Тепер управляти камерою стало простіше – свайпінгом екранів можна знайти всі налаштування і режими.

Режим нічної зйомки, HDR, панорама, безліч фільтрів і різні режими зйомки відео – все це робить камеру смартфона дуже ефективною.

Браузер в MIUI 6

Стоковий браузер володіє кількома перевагами в порівнянні з Chrome і Opera. У нього теж є сторінка швидкого доступу, на якій відображаються останні відвідані сторінки або закладки за бажанням користувача. Браузер має режим нічного серфінгу, при якому зменшується яскравість екрану, що економить батарею і не заважає оточуючим. Також, браузер MIUI 6 має режим читання. У ньому збільшується розмір шрифту і зі сторінки видаляються всі зайві елементи, що дозволяє зосередитися виключно на тексті.

Браузер досить швидко завантажує сторінки і ні в чому не поступається популярним Chrome і Opera.

 

Додаток “Галерея”

У Галереї фото представлені в трьох варіантах: у розділі ФОТО вони розкладені по датах і показуються незалежно від їх положення на карті пам’яті або в хмарі. Також існують розділи Локальні і Хмарні, де знаходяться відповідно, фотографії, розташовані на картці пам’яті або в хмарному Mi-акаунті.

Галерея має безліч налаштувань.

 

Додаток Календар

Календар змінив зовнішній вигляд і зберіг безліч своїх функцій. Він синхронізується з Гугл-акаунтом і іншими планувальниками. У нього можна внести як поточні нагадування, так і довгострокові, такі як дні народження, про які він нагадає раз на рік.

 

Додаток Погода

Погода тепер відображається з новим дизайном і новими можливостями. Можна вибрати місто зі списку або дати смартфону визначити місце розташування. Прогноз відображається як у вигляді таблиці, так і у вигляді графіків. У параметри погоди входять температура, тиск, напрям і сила вітру, індекс УФ випромінювання, вологість, видимість, а також час сходу і заходу Сонця.

 

Додаток Нотатки отримали нову функціональність. Тепер замітки відображаються у вигляді списку. Можна задати колір для кожної замітки, а також встановити нагадування. Виконані нотатки можна закреслити і відправити в архів.

 

Файловий менеджер теж зазнав деяких змін. Завдяки системі ярликів, в ньому зручно управляти файлами і додатками. До того ж, у новому Експлорері з’явилася можливість зв’язатися з файлами, розташованими в Інтернеті по протоколу FTP.

 

Додаток Безпека

Додаток Безпека зберіг свої корисні функції минулій версії, але й набув нових, а також змінив інтерфейс.

За допомогою програми можна контролювати трафік, витрата батареї, очищати пам’ять, захистити смартфон від вірусів і шкідливих додатків.

 

Про системні додатках ми розповімо в продовженні цієї статті в п’ятницю.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!