Портативна колонка MiFa від Xiaomi

15 Вересень 2015

Коментарі:

0
 Вересень 15, 2015
 0

Компанія Xiaomi випускає безліч пристроїв, які підтримують великі гаджети, що також випускаються компанією. Щоб забезпечити користувачів смартфонів Mi якісною музикою, яку вони можуть відтворювати, пекінські виробники випустили під своїм брендом лінійку навушників компанії 1More, і серію різних портативних акустичних систем.

Новітньою портативною колонкою від Xiaomi є водонепроникна акустична система MiFa.

f1-yinxiang_07

Xiaomi-MiF3

Колонка є досить важким (вагою в 300 гр) для своїх розмірів (81х81х38 мм) пристроєм. Вона повністю оточена гумовим покриттям корпусу. Щільними гумовими кришками закриті всі слоти, а їх у колонки 2 – слот управління і живлення microUSB і роз’єм для SD-карти.

Незважаючи на невеликі розміри, MiFa може відтворювати досить якісну і гучну музику. Частотний діапазон пристрою – 80-18 0000 Гц, що цілком достатньо для переносної акустики і відповідає Hi Fi стандарту. Резонанс поверхні, на яку покладена колонка, додає низьких частот.

Колонкою можна керувати за допомогою смартфона по Bluetooth (до 10 м), також можна відтворювати музику і автономно з карти пам’яті. Вушко для карабіна на корпусі колонки натякає на те, що вона призначена для подорожей та прогулянок в екстремальних умовах. Але, ані вода, ані падіння з невеликої висоти їй не страшні.

Колонка Xiaomi MiFa Speaker має акумулятор ємністю 1100 мАг, що дозволяє їй грати в автономному режимі до 12 годин.

Скоро дощова осінь, але з колонкою Xiaomi MiFa Speaker ваша музика завжди буде з вами і під дощем. Поставки портативних колонок в магазин розумних гаджетів Mi.UA очікується протягом місяця.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!