Портативна колонка MiFa від Xiaomi

15 Вересень 2015

Коментарі:

0
 15 Вересня, 2015
 0

Компанія Xiaomi випускає безліч пристроїв, які підтримують великі гаджети, що також випускаються компанією. Щоб забезпечити користувачів смартфонів Mi якісною музикою, яку вони можуть відтворювати, пекінські виробники випустили під своїм брендом лінійку навушників компанії 1More, і серію різних портативних акустичних систем.

Новітньою портативною колонкою від Xiaomi є водонепроникна акустична система MiFa.

f1-yinxiang_07

Xiaomi-MiF3

Колонка є досить важким (вагою в 300 гр) для своїх розмірів (81х81х38 мм) пристроєм. Вона повністю оточена гумовим покриттям корпусу. Щільними гумовими кришками закриті всі слоти, а їх у колонки 2 – слот управління і живлення microUSB і роз’єм для SD-карти.

Незважаючи на невеликі розміри, MiFa може відтворювати досить якісну і гучну музику. Частотний діапазон пристрою – 80-18 0000 Гц, що цілком достатньо для переносної акустики і відповідає Hi Fi стандарту. Резонанс поверхні, на яку покладена колонка, додає низьких частот.

Колонкою можна керувати за допомогою смартфона по Bluetooth (до 10 м), також можна відтворювати музику і автономно з карти пам’яті. Вушко для карабіна на корпусі колонки натякає на те, що вона призначена для подорожей та прогулянок в екстремальних умовах. Але, ані вода, ані падіння з невеликої висоти їй не страшні.

Колонка Xiaomi MiFa Speaker має акумулятор ємністю 1100 мАг, що дозволяє їй грати в автономному режимі до 12 годин.

Скоро дощова осінь, але з колонкою Xiaomi MiFa Speaker ваша музика завжди буде з вами і під дощем. Поставки портативних колонок в магазин розумних гаджетів Mi.UA очікується протягом місяця.

Русская версия

Компания Xiaomi выпускает множество устройств, которые поддерживают большие гаджеты, также выпускаемые компанией. Чтобы обеспечить пользователей смартфонов Mi качественной музыкой, которую они могут воспроизводить, пекинские производители выпустили под своим брендом линейку наушников компании 1More, и серию различных портативных акустических систем.

Новейшей носимой колонкой от Xiaomi является водонепроницаемая акустическая система MiFa.

f1-yinxiang_07

Xiaomi-MiF3

Колонка представляет собой довольно тяжелое (весом в 300 гр) для своих размеров (81х81х38 мм) устройство. Колонка полностью окружена резиновым покрытием корпуса. Плотными резиновыми крышками закрыты все слоты, а их у колонки 2 – слот управления и питания microUSB и разъем для SD-карты.

Несмотря на небольшие размеры, MiFa может воспроизводить достаточно качественную и громкую музыку. Частотный диапазон устройства – 80-18 0000 Гц, что вполне достаточно для носимой акустики и соответствует Hi Fi. Резонанс поверхности, на которую положена колонка, добавляет низких частот.

Колонка управляется при помощи смартфона по Bluetooth (до 10 м), также может воспроизводить музыку и автономно с карты памяти. Ушко для карабина на корпусе колонки намекает на то, что она предназначена для путешествий и прогулок в экстремальных условиях. Но, ни вода, ни падения с небольшой высоты ей не страшны.

Колонка Xiaomi MiFa Speaker оснащена аккумулятором емкостью 1100 мАч, что позволяет ей играть в автономном режиме до 12 часов.

Скоро дождливая осень, но с колонкой Xiaomi MiFa Speaker ваша музыка всегда будет с вами и под дождем. Поставки портативных колонок в магазин разумных гаджетов Mi.UA ожидается в течение месяца.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.