Купуйте справжнє: як підробляють Mi Powerbank

8 Липень 2015

Коментарі:

0
 8 Липня, 2015
 0

Китайські майстри завжди виділялися мистецтвом робити підробки, які важко відрізнити від оригіналу. Але раніше об’єктами копіювання були пристрої преміум-брендів. Принаймні, ці копії до нас доходили. Але насправді китайці клонують і вироби китайської промисловості. І наявність підробок свідчить про популярність і престижність бренду і його продукції.

Компанія Xiaomi за останні два роки стала безперечним лідером в гонці виробників електронної техніки. Перше місце в Китаї і третє у світі свідчать про це сухою мовою статистики вироблених і проданих пристроїв. А ще – кількістю підробок.

Ми вже розглядали приклади клонованих смартфонів Xiaomi. Сьогодні ж предмет розгляду – Mi Powerbank 16000. Ті, хто думає, що китайці не будуть “заморочуватися” з пристроями по 20 доларів, мовляв, їх підробляти – собі дорожче, дуже помиляються. Все, що може принести навіть копійчаний прибуток, буде пущено в діло. Китайці не лінуються і роблять клонів настільки близькими до оригіналу зовні, що виявити підробку можна, лише розкривши пристрій, як і зробив автор відео.

Головною відповіддю на питання: “Як захиститися від придбання підробки?” є : купувати справжні пристрою у перевірених магазинах.

Один з основних українських імпортерів справжньої продукції Xiaomi – магазин розумних гаджетів Xiaomi.ua , гарантує справжність усіх Mi-пристроїв, заявлених у списку товарів. До того ж, магазин надає гарантію на 2 роки, сервісне обслуговування в авторизованому сервісному центрі і пропонує унікальні бонуси: інструкції користувача російською та українською мовами, локалізовані прошивки MIUI для більш, ніж 150 пристроїв, і додаток для сповіщення про наявність оновлень прошивки.

Купуйте справжні пристрої Xiaomi!