Покращуємо якість зображення на Mi-смартфоні

21 Березень 2018

Коментарі:

2
 21 Березня, 2018
 2

За якість зображення і плавність інтерфейсу прошивки MIUI відповідають продуктивність процесора, об’єм оперативної пам’яті і ресурси графічного чіпа, який входить до SoC.
Всі смартфони “з коробки” мають стандартні середні налаштування. Тому у ентузіастів є деякі можливості покращити якість зображення апаратними методами.

Почнемо з відеоприскорювача. Він грає ту ж роль, що у відеокарта у стаціонарних комп’ютерах і ноутбуках. Найважливіша властивість цього чіпа – велика обчислювальна продуктивність. Це дозволяє процесору обчислювати положення, яскравість і колір кожної точки на екрані.

На смартфонах Mi загалом використовуються відеоприскорювачі Adreno. Найбільш розповсюдженими є також чіпи Mali від ARM та Power VR від Imagination.

В кожній прошивці є засоби для налаштування роботи відеоприскорювача. Але для цього треба скористатися меню розробника. Для входу до нього треба зайти до Налаштування-Про пристрій-Версія прошивки.

Треба натиснути 8 разів на Версію прошивки і ви здобудете права розробника.

Тепер заходимо до цього меню і знаходимо наступні параметри.

1. Force GPU rendering (Прискорити роботу GPU).
Це дає можливість прискорити роботу застарілих додатків, неоптимізованих тем, деяких ігор. При цьому можливе збільшення використання заряду батареї та нагрівання смартфона.

2. Force 4x MSAA (Увімкнути  4x MSAA)

Для підвищення гладкості інтерфейсу можна увімкнути чотирилінійне сглажування для OpenGL ES 2.0 ігор та інших додатків. Ця процедура потребує ресурсів процесора, тому батарея також буде розряджатися швидше.

3. Disable HW overlay (вимкнути накладання).

Накладання – це окремий буфер (шар) для окремого додатка, що використовується для буферізації графічних елементів (кадрів, відео) для подальшого використання, не порушуючи загальної гладкості інтерфейса. Можна вимкнути накладання, щоб всі операції з зображеннями оброблялись напряму відеопроцесором у відеопам’яті. Це також збільшить навантаження на процесорну систему, але прискорить деякі ігри,  підвищить гладкість відтворення відео тощо.

Зробивши ці операції, можна покращити якість і гладкість зображень на екрані вашого смартфону. Якщо щось піде не так, все можна повернути до початкових налаштувань.

Коментарі

  1. Миколай сказав:

    І смисл випендрюватись на тему розгону, як шо воно їсть ресурси як навіжене?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.