Погляд на новинки пристроїв Xiaomi

30 Травень 2016

Коментарі:

2
 30 Травня, 2016
 2

Нещодавно компанія Xiaomi презентувала очікуваний дрон. Але мало хто помітив, що одночасно з ним директор компанії Лей Цзюн продемонстрував нову настільну лампу, яка вийшла під брендом MiJia. Ця лампа подібна до продукту Xiaomi і Philips, який був представлений раніше, але дуже вигідно відрізняється ціною.
Лампа регулюється за допомогою додатку для смартфону. Можна змінити яскравість, температуру освітлення і задати графік вимкнення.
І, нарешті, це красиво.

mi lamp-001

Але, згадаймо про дрона. Вде з’явилися фоторепортажі його зовнішності і збирання.

mi-drone-001

mi-drone-002

mi-drone-003

mi-drone-004

mi-drone-005

mi-drone-006

А ось його характеристики у порівнянні з легендарними дронами DJI Phantom. Як бачимо, Mi Drone за багатьма параметрами перевершує конкурентів, лише за вагою поступається колегам, але у ціні з ним може сперечатися лише молодша модель – Phantom 3 Standard, яка поступається за всіма іншими параметрами. Переконайтеся, що Mi Drone – найкращий вибір. До речі, незабаром він з’явиться у магазинах компанії “Сяомі Україна”.

Порівняння Mi Drone vs DJI Phantom

Коментарі

  1. Дмитро сказав:

    “Але, згадаймо про дрона. Вде з’явилися фоторепортажі його зовнішності і збирання.”

    У вас опечатка в слові “Вже”:)

  2. Андрій сказав:

    Я би хотів би собі такого дрона , я дивився обзор як він літає і цє все управляется геймпадом і присутня відеокамера , мені сподобалось відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.