Подробиці про Mi MIX 3 та Black Shark 2

10 Жовтень 2018

Коментарі:

0
 10 Жовтня, 2018
 0
Категорія: Новини

В понеділок, 15 жовтня будуть офіційно презентовані дві моделі флагманських смартфонів Xiaomi: Mi MIX 3 та Mi Note 4. Кожна з них вже має свої легенди. Наприклад, про Mi MIX 3 кажуть, що він буде побудований на таємничому процесорі Snapdragon 855, що зроблений за 7-нм техпроцесом, але ані процесора, ані згадок про нього у конкурентів, поки що ніхто не бачив.

Є більш реальна інформація про 6,4-дюймовий повний екран, сканер відбитків пальців на ньому і конфігурації 8/256 ГБ пам’яті.

Про Mi Note 4 взагалі нічого не відомо, і може бути,  що презентують не його, а саме новий ігровий смартфон Black Shark 2. Про цей гаджет є більше інформації. Принаймні, відомо що він буде працювати на процесорній системі Snapdragon 845 і в якості додаткового аксесуара в нього буде оновлена модель міні-геймпада.

До того ж, як доказ реальності цього пристрою, в Мережі з’явилося кілька секунд відео з ним, де видно, що на боках екрана в нього є LED смужки, що виконують роль індикаторів.

Ось і відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.