15 Жовтень 2018

Коментарі:

0
 15 Жовтня, 2018
 0
Категорія: Новини

Додаток Poco Launcher вийшов з бета-версії.
У серпні Xiaomi запустила свій суббренд Poco і випустила Pocophone F1. Цей смартфон працює на спеціальній версії прошивки MIUI 10 для Poco, що поставляється з декількома особливими налаштуваннями, такими як додаток Poco Launcher, швидкими налаштуваннями від Android-платформи та багато іншого. Poco Launcher несподівано набув великої популярності і серед користувачів інших смартфонів і був запущений у бета-версії для всії пристроїв з ОС Android. Тепер додаток доступний для завантаження на всіх сумісних пристроях Android у фінальній версії. Основні функції цієї панелі включають в себе чистий домашній екран, “коробку” для додатків, функції конфіденційності та можливості налаштування і сортування іконок.

Версія Poco Launcher 2.6.0.6 потребує Android 5.0 Lollipop і вище, а розмір файлу додатка – приблизно 16 Мб (він може відрізнятися залежно від пристрою). Програма працює на більшості сумісних смартфонів Android, на яких не запускається MIUI. Це стиснутий варіант MIUI 10, який запозичує елементи зі складу версії Google Android Oreo, включаючи плитки Quick Settings та різні іконки.

Програма Poco Launcher поставляється з функцією пошуку з рекомендаціями щодо додатків та можливістю групувати додатки за категоріями, робити програми приватними, дозволяє використовувати сторонні іконки та пришвидшує анімацію при відкритті додатків.

Pocophone F1 можна придбати у мережі магазинів екосистеми Інтернету речей MIOT.UA.
Завантажити додаток Poco Launcher для інших смартфонів можна тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.