Poco F2 та Redmi K30 - перші флагмани нового року?

13 Листопад 2019

Коментарі:

0
 13 Листопада, 2019
 0
Категорія: Новини

У рік Металічного щура, що наближається, логічно випускати ще більше технічних новинок. І, судячи, з витоку чуток, Xiaomi не збирається знижувати темпи випуску новинок.

Так з Індії прийшла інформація, що китайський центр сертифікації 3С оприлюднив протокол на модель M1912G7BE, яка насправді є новою версією популярного флагмана Pocophone.
Більше ніяких новин та відомостей про цей пристрій немає. Невідомо навіть, на якій платформі він буде побудований. Але можна зробити лише одне припущення, згідно з словами Лея Цзюня, як і всі смартфони, дорожчі за 250 євро, цей буде мати 5G модем.

А ось про новий флагман бренду Redmi інформація більш розгорнута.

Це також протокол технічної комісії NRA. І, кажуть, що він стосується Redmi K30. На жаль, і тут немає інформації про платформу та інші важливі характеристики пристрою.

Тим ене менше, це означає, що нові моделі вже на старті. Дехто каже, що новий флагман Redmi вже має працюючий прототип, і він у руках Лу Вейбіна, голови бренду. І ось, ймовірно цей смартфон в його руках вже сфотографували.

Якщо придивитися, можна побачити подвійну селфі-камеру, розташовану у отворі екрану. Таке технічне рішення поки що зробив лише Самсунг, і на фото не корейський смартфон. Тому це додає інтриги.

Перші релізи Xiaomi у 2020 році заплановані на середину січня. Залишилося чекати недовго, щоб дізнатися правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.