Підсумки року для Xiaomi з перших вуст: промова Лея Цзюня

13 Січень 2017

Коментарі:

0
 Січень 13, 2017
 0
Категорія: Новини

У китайців підводять підсумки року, що минув перед прийдешнім новим роком по китайському календарю. Зробила це на спеціальній конференції у Пекінському універсітеті і компанія Xiaomi. На ній виступив власник і директор компанії Лей Цзюнь, який розказав про минуле і плани компанії.

Ось декілька тез з його виступу.

Він визнав, що рік був дуже непростим, навіть, важким для компанії. Перша половина року була пов’язана з проблемами з постачанням смартфонів, що робило неможливим їх реалізацію.
Другою проблемою був дуже високий темп ,який компанія взяла з моменту заснування. Xiaomi значною мірою випередила свій час, і лише зараз він почав її доганяти. Тому, як сказав Лей Цзюнь, компанія уповільнила темпи і нарешті у третьому кварталі, “упіймала дихання”.

Тим не менше, за минулий рік було декілька важливих досягнень.

Вперше у світі у смартфоні Mi 5 була застосована камера з 4-вісьовою стабілізацією зображення. До того ж, ніхто до цього не робив вигнутий керамічний корпус. У Mi 5s був перший у світі ультразвуковий сканер відбитків пальців, а у Mi Note 2 вперше було застосоване подвійно вигнуте скло корпусу. Також Mi MIX став повністю інноваційним смартфоном, якого ще не бачив світ.

Багато зусиль було покладено на будівництво Розумного будинку MiJia. Зараз ця екосистема об’єднує майже 50 млн. пристроїв онлайн. Це великий вплив.

За минулий рік компанія Xiaomi подала заявки на 16 000 патентів, і вже отримала 3612 з них. До того ж, Лей Цзюн не сказав скільки патентів Xiaomi купили чи отримали за певні послуги, як у випадку з Microsoft.

Це велике надбання, яке робить компанію одним з лідерів наукоємності виробництва, що доводять місця у перших десятках, або навіть у п’ятірках у відповідних рейтингах.

Зовнішні ринки також показали добрі показники. Наприклад, в Індії Xiaomi заробила мільярд доларів за рік і увійшла до трійки найуспішніших гравців на ринку цієї країни.

Також дуже успішними були і Інтернет-продажі, але вони складають невеликий процент на ринку взагалі, тому головною задачею у новому році буде вихід у реальний світ.
Лей Цзюнь планує відкрити 200 магазинів у Китаї у 2017-му році, і ще 1000 за три наступні роки.

Про майбутні плани Лей Цзюнь каже так: “Ми визначили п’ять основних напрямків: технологічні прориви, нова роздрібна стратегія, глобалізація, штучний інтелект та інтернет-фінансів. У 2016 році ми досягли великих успіхів в перших трьох областях і домоглися видатних результатів, тому я зупинюся на останніх двох. У нас також є цікаві події в AI. У минулому році наш алгоритм розпізнавання осіб очолив рейтинг в Університеті штату Массачусетс. AI допоможе нам зробити життя людей легше, і це наша місія.
Інтернет фінансування є ще однією ключовою областю, на якій ми зосередимося в цьому році. У грудні 2016 року ми запустили XW банк в рамках спільного підприємства з партнерами, в тому числі New Hope Group і Chain Hongqi. У нас є команда з більш, ніж трьохсот людей, що працюють на закладці фундаменту в фінансовому секторі. Це надзвичайно важливо для нашого майбутнього. Комерційні гіганти майбутнього будуть не тільки інтернет-компаніями, але і фінансовими компаніями, тому що майбутнє фінансів полягає в AI і великих обсягах даних. Ми все ще починаюча компанія, але у нас є великі амбіції і можливості теж.”

Лей Цзюнь вказав прибуткову ціль компанії у розмірі 100 мільярдів юанів.

Плани вражають і викликають повагу.

Від себе ми побажали б китайським колегам, окрім здоров’я і щастя у новому році, кращої роботи сервісу і підтримки своїх смартфонів, а розробникам прошивок окремий привіт 🙂
Але ж, хто нічого не робить, не стає кращим, тому всім треба працювати заради спільного щастя наших покупців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.