Підбірка новин MIUI і Xiaomi: Mi 5, бутлоадер, 170 мільйонів користувачів MIUI

18 Січень 2016

Коментарі:

3
 18 Січня, 2016
 3

Вихідні, що минули, принесли одразу кілька новин про нашу улюблену прошивку MIUI та інших продуктах компанії Xiaomi. Тому ми вирішили розповісти про них в одному пості. Тому, по порядку почнемо.

Розробники MIUI відрапортували про те, що число користувачів прошивки склало 170 000 000 у 156 країнах, що робить її найпопулярнішою кастомною прошивкою у світі. Потрібно сказати, що популярність прошивки демонструє вражаюче зростання – менше ніж за рік кількість користувачів зросла більше ніж на третину.

Те ж можна сказати про виробництво смартфонів Mi. Компанія Xiaomi опублікувала річний звіт, в якому йдеться про 70 мільйонів вироблених пристроїв. Це на 10 млн. більше, ніж в 2014 році, тобто компанія показала впевнене зростання, але все ж, це значно менше від цифри, яку планував Лей Цзюн, який збирався продати 100 млн. смартфонів.

Перевершити цей рубіж вдалося найближчому конкурентові – компанії Huawei, яка і посіла третє місце у світовому рейтингу виробників смартфонів.

Але Huawei не випускає екшн-камери, електросамокати, системи для “розумного будинку” і телевізори. І потім, новинки – Redmi 3 і Redmi Note 3, здатні побити рекорди продажів, не кажучи про очікуваний флагман Mi 5, а ще гіпотетичний Mi Note 2.

До речі, про Mi 5. У Мережу просочилися нові дані про результати синтетичних тестів GeekBench 3, які показав Mi 5. І виявилося, що в одноядерному режимі Xiaomi Mi5 набрав 2160 очок, а в мультиядерному режимі – 4713 очок. Конфігурація тестованого зразка: Android 6.0,3 ГБ ОЗУ, процесор Snapdragon 820. Ці дані перевершують показники Samsung Galaxy S6 Edge + наприклад.

Наостанок, не зовсім радісна новина для всіх користувачів MIUI і тих, хто зібрався купувати смартфони Xiaomi. Компанія заявила, що тепер бутлоадер буде залочений не тільки у всіх нових моделей смартфонів, а і у старих, які випускаються у новому році. Приміром, MI 4C, Mi Note та інших преміальних моделей. Таке рішення компанія пояснює турботою про споживачів, щоб вони чогось не зламали і не нахапалися вірусів, прошиваючи смартфони неофіційними прошивками.

Обійти цю проблему можна, навіть офіційно. Тепер на спеціальному сайті можна подати заявку на розблокування бутлоадеру, використовуючи дані Mi-аккаунта. Але відповідь обіцяється протягом трьох тижнів. Нетерплячим серед фанів Xiaomi не місце 🙂

Потрібно сказати, що сервіс-центр компанії “Сяомі Україна” безкоштовно для покупців продукції Xiaomi в точках продажів та інтернет-магазинах “Сяомі Україна” надає послуги з прошивки і настройці смартфонів, у тому числі і із заблокованим завантажувачем. Телефонуйте +38 (044) 503-35-81.

Русская версия

Прошедшие выходные принесли сразу несколько новостей о нашей любимой прошивке MIUI и других продуктах компании Xiaomi. Поэтому мы решили рассказать о них сразу в одном посте. Поэтому, по порядку начнем.

Разработчики MIUI отрапортовали о том, что число пользователей прошивки составило 150 миллионов, что делает ее самой популярной кастомной прошивкой в мире. Нужно сказать, что популярность прошивки демонстрирует впечатляющий рост – меньше чем за год количество пользователей возросло на треть.

То же можно сказать о производстве смартфонов Mi. Компания Xiaomi опубликовала годовой отчет, в котором говорится о 70 миллионах произведенных устройств. Это на 10 млн. больше, чем в 2014 году, то есть компания показала уверенный рост, но все же, это значительно меньше цифры, которую планировал Лэй Цзюн, собиравшийся продать 100 млн. смартфонов.

Превзойти этот рубеж удалось ближайшему конкуренту – компании Huawei, которая и заняла третье место в мировом рейтинге производителей смартфонов.

Но зато Huawei не выпускает экшн-камеры, электросамокаты, системы для “умного дома” и телевизоры. И потом, новинки – Redmi 3 и Redmi Note 3, способны побить рекорды продаж, не говоря об ожидаемом флагмане Mi 5, не говоря о гипотетическом Mi Note.
Кстати, о Mi 5. В Сеть просочились новые данные о результатах синтетических тестов GeekBench 3, которые показал Mi 5. И оказалось, что в одноядерном режиме Xiaomi Mi5 набрал 2 160 очков, а в мультиядерном режиме – 4 713 очков. Конфигурация тестируемого образца: Android 6.0,3 ГБ ОЗУ,процессор Snapdragon 820. Эти данные превосходят показатели Samsung Galaxy S6 Edge+ например.

Напоследок, не совсем радостная новость для всех пользователей MIUI и тех, кто собрался покупать смартфоны Xiaomi. Компания заявила, что теперь бутлоадер будет залочен не только у всех новых моделей смартфонов, а и выпускаемых старых. К примеру, MI 4C, Mi Note и других премиальных моделей. Такое решение компания объясняет заботой о потребителях, чтобы они чего-то не сломали и не нахватались вирусов, прошивая смартфоны неофициальными прошивками.

обойти эту проблему можно, даже официально. Теперь на специальном сайте можно подать заявку на разблокирование бутлоадера, используя данные Mi-аккаунта. Но ответ обещается в течение трех недель. Нетерпеливым среди фанов Xiaomi не место 🙂

Нужно сказать, что сервис-центр компании “Сяомі Україна” бесплатно для покупателей продукции Xiaomi в точках продаж и интернет-магазинах “Сяомі Україна” оказывает услуги по прошивке и настройке смартфонов, в том числе и с заблокированным загрузчиком. Звоните +38 (044) 503-35-81.

Коментарі

 1. Ростислав сказав:

  Так, але ж девелоперська версія прошивок є офіційною, чи я помиляюся?

 2. Mezer сказав:

  “Обійти цю проблему можна, навіть офіційно.”
  Но вы не написали что официально её можно обойти но это нереально и вот почему:
  1) Нужно знать Китайский
  2) Быть активным пользователем форума!
  3) Заявка может быть отклонена!
  Уже некоторые известные крупные ромоделы заявили что будут прекращать поддерживать те устройства которые будут залочены!
  Да и кому нужен смарт только с китайским и корявым английским!
  Ждём ухудшения продаж!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.