16 Березень 2017

Коментарі:

1
 16 Березня, 2017
 1

Категорія: Новини

Нарешті в Україні з’явився «майданчик» для спілкування прихильників продукції екосистеми компанії Xiaomi!
Протягом більше 3-х років Mi & MIUI Community Ukraine і компанія «Сяомі Україна» наближали той момент, коли новітні технології від китайського гіганта Xiaomi зможуть стати ближче українцям!
Xiaomi має велику екосистему інноваційних продуктів і сервісів, в рамках якої співпрацює з відомими виробниками в Китаї та за його межами. На сьогоднішній день Xiaomi інвестувала в 77 компаній, 30 з яких вже випустили власні продукти. І все це крім традиційно основних продуктів – смартфонів і програмного забезпечення MIUI.
Перші монобрендові магазини Xiaomi в Україні з’явилися понад 2-х років тому. Одночасно з ними почали працювати й сертифіковані сервісні центри.

Mi Home & Service – це концепція маркетингового простору IOT (Інтернет речей), де на площі понад 200 метрів розташувалися: шоу-рум, сервісний центр і, найголовніше, – місце для спілкування прихильників бренду та фахівців з Мі-гаджетів.

Асортимент нараховує понад тисячу найменувань продуктів екосистеми Мі та «Розумного будинку» MiJia, компаній-партнерів екосистеми Xiaomi. Тут можна не тільки «торкнутись рукою» до всього, зустріти «старих добрих знайомих» і познайомитися вживу з новинками, а й побачити в дії такі складні пристрої, як квадро- і трикоптери, «розумні»: велосипеди та самокати, гіроскутери і рисоварки, чайники і пральні машини, кросівки і валізи, телевізори, проектори та багато-багато іншого.

Центр Mi Home & Service, також, надає послуги експрес-ремонту Pick Mi, захист пристроїв від поломки Mi Protect і програму Trade-In, що дозволяє актуалізувати ваші гаджети, обмінявши їх на нові.
Найголовніше в Mi Home & Service – атмосфера інновацій і можливість для вільного спілкування шанувальників продукції екосистеми Xiaomi і «Розумного будинку» MiJia.
Спільнота Mi & MIUI Community Ukraine має намір продовжити відкриття нових інноваційних шоу-румів в форматі Mi Home & Service в інших містах України.

Завітайте до Mi Home & Service, що знаходиться за адресою: Київ, проспект С. Бандери, 23, ТРЦ «Городок», 3 лінія, щоденно с 10-00 до 21-00!

Always believe something wonderful is about to happen!

Коментарі

  1. Владимир сказав:

    Хорошая новость, пока не дочитал до адреса.
    У руководства хоть в мыслях есть открыть сервисный центр на левом берегу?
    Что скляренко что этот у чёрта на куличках.
    Радует одно, пока из сяоми ничего не сломалось.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.