Перший тиждень конкурсу Міс Mi Bunny завершився

9 Лютий 2015

Коментарі:

0
 Лютий 9, 2015
 0

Перший в Україні конкурс від маркета Xiaomi.ua та офіційного фан-сайта MIUI.UA продовжується. Вчора завершився перший тиждень. Як завжди буває з першим тижнем, учасниць було не дуже багато, але вони були яскраві і залишили багато гарних спогадів. Фінал конкурсного відбору ми плануємо завершити до 8 березня, традиційного жіночого свята, тому участь у конкурсі брали виключно жінки, а чоловіки могли лише лайкать їх світлини і таким чином визначати переможницю.

Для того, щоб отримати у якості головного призу флагманський смартфон від Xiaomi, треба було сфотографуватися з символом компанії – кролем Mi Bunny.За перший тиждень ми побачили десять чарівних красунь. Але, на жаль, деякі одразу ж покинули змагання, тому що не виконали умови конкурсу і намалювали кроля за допомогою графічного редактора. Але інші виявили креативність і тому залишилися у конкурсі.

Наприклад, киянка Марія, яка не мала Mi Bunny, намалювала його на собі. Ї хоча це тех було не зовсім правильно, її труд був оцінений і жюрі дозволило їй брати участь у конкурсі. А Наталя з Києва, у якої теж не було кроля, знайшла місце, де їх чимало (у магазині з продукцією Xiaomi) і сфотографувалась біля вітрини.

За винахідливість її фото теж продовжило змагання.

Отже тиждень закінчився і ми можемо показати переможниць, які вийшли у фінал. Це дві Юлії з міста Києва.

конкурс Мисс Mi Bunny Украина

конкурс Ми банни Украина

Учасниці, які не пройшли до фіналу можуть знову виставити свої фото і може цього разу їм пощастить.

Конкурс проводиться відкритим голосування “лайками”  на Форумі офіційного фан-сайту MIUI.UA.

Переможниці фіналу отримають цінні призи від Xiaomi.ua. Усі фіналістки зможуть користуватися знижками у магазинах Xiaоmi.ua.

Конкурс триває прямо ТУТ і зараз.  Ви ще встигнете взяти у ньому участь.

Русская версия

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!