4 Червень 2018

Коментарі:

0
 4 Червня, 2018
 0

Оновлена версія прошивки MIUI ще не вийшла офіційно, але бета-тестери вже отримали її. Модератор офіційного форуму MIUI CLAYTON_WWC поділився описом MIUI 10. Подивимось, на що нам чекати найближчим часом. До речі, днями повинен відбутися реліз глобальної бета-версії MIUI 10.

Що ж змінилося у новій прошивці порівняно з MIUI 9?

Повністю змінилася сторінка  “Нещодавні”. Якщо раніше це були мініатюри додатків, які можна було скролити горизонтально і вивантажувати з оперативної пам’яті свайпом вгору, то тепер це виглядає як таймлайн, або лента постів у соціальній мережі. Додатки можна вивантажити всі разом, натиснувши на відповідну кнопку, як і раніше.

Також ми бачимо повний редизайн панелі сповіщень. Змінилося майже все.

Форма блоків дещо нагадує інтерфейс iOS 11.

У розділі MIUI Labs з’явилися нові функції.

Режим водія.

В цьому режимі ви можете повністю перейти на голосове керування штучним інтелектом. Зокрема, можна читати і навіть відповідати на повідомлення WeChat, керувати Музикою, телефонувати і керувати маршрутом, не відриваючись від керма.

Також з’явилася функція “Супер чіткість”, яка дозволяє за допомогою штучного інтелекта зробити ваші фотографії чіткішими.

Змінився дизайн додатку Погода на більш елегантний і красивий.

Також змін зазнав і блок зміни гучності.

Тепер у режимах “Тихий”, та “Не турбувати” можна увімкнути відлік часу, на який встановлені режими. Коли встановлений час спливе, гучність відновиться до стандартного режиму.

Доступні для вибору значення часу вимкнення гучності: 30 хвилин, година, 2 години, 8 годин, вимкнути назавжди.

Змінено іконки на рядку стану. Тепер ім’я власника смартфону відображається лише на екрані блокування. Можна обрати іншу іконку для відображення статусу заряду.
Екран блокування:

Інші сторінки:

Анімація відкриття додатків залишилася такою ж, як і у MIUI 9. У китайській девелоперській версії повернулася функція швидкої відповіді на панелі сповіщень.

Також змінилися інтерфейси Калькулятора і Годинника. Тепер варіанти інтерфейсу можна змінювати, зробивши свайп вліво чи вправо.

Годинник чомусь тепер на чорному фоні.

Як зазначає автор, багато розділів китайської бета-версії MIUI 10 не перекладені на англійську мову, тому розділи Штучний інтелект та декілька інших доступні тільки китайською.

Ці скріншоти зроблені на смартфоні Mi 6. На інших моделях функції можуть відрізнятися.

Коли вийде глобальна бета-версія MIUI 10, ми обов’язково зробимо свій огляд і поділимося власними враженнями від нової версії улюбленої прошивки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.