Перший погляд на Mi Bluetooth Speaker

14 Жовтень 2015

Коментарі:

2
 14 Жовтня, 2015
 2

Mi Bluetooth speaker – портативна колонка, призначена для роботи зі смартфоном. З її допомогою, можна взяти свою улюблену музику куди завгодно і розділити її з компанією, тому що колонка грає досить голосно, а якістю не поступається настільним аналогам.

Незважаючи на те, що подібних пристроїв на ринку чимало, колонка від Xiaomi має ряд особливостей, про які ми й розповімо.

Упаковано пристрій як завжди якісно і святково. Колонка забезпечена чохлом та інструкцією. Розміри колонки 168мм X 58мм X 24.5мм. Тобто, пристрій можна порівняти з коробкою для олівців. Однак важить Mi Bluetooth Speaker значно більше – 260 г.

На нижній грані колонки є гумові ніжки, які створюють хороше зчеплення з поверхнею, тому її можна використовувати і в офісі, і вдома на столі.

Колонка має чотири інтерфейсних роз’єми. Це 3,5 мм аудіо-джек, порт micro USB, слот для SD-карти. Також на колонці є отвір для мікрофона. Так, з її допомогою можна відповідати на дзвінок і розмовляти з тим, хто дзвонить.

Також спікер має чотири кнопки управління: Старт / Стоп, Гучність + – (при довгому натисканні – Поперед. / Наст.) І кнопку зв’язку зі смартфоном (статус батареї при довгому натисканні), якою активується зв’язок по Bluetooth.

Також Mi Bluetooth Speaker може відтворювати музику автономно з SD-карти. Однак, в такому режимі він може грати лише mp3 і wav файли, у той час, як за допомогою смартфону, список розширень аудіофайлів значно збільшується.

Акумулятор усередині колонки має ємність 1500 мАг, що дозволяє їй грати впродовж 8 годин без підзарядки.

Загалом, Mi Bluetooth Speaker – корисний і недорогий пристрій, який допоможе вам влаштувати вечірку де завгодно. Купити розумну колонку від Xiaomi можна у магазині розумних гаджетів http://mi.ua

А тепер подивимося на фотографії Mi Bluetooth Speaker

Mi Bluetooth speaker001

Mi Bluetooth speaker002

Mi Bluetooth speaker003

Mi Bluetooth speaker004

Mi Bluetooth speaker005

Mi Bluetooth speaker006

Mi Bluetooth speaker007

Mi Bluetooth speaker008

Mi Bluetooth speaker009

Mi Bluetooth speaker010]

Mi Bluetooth speaker011

Русская версия
Mi Bluetooth speaker – портативная колонка, предназначенная для работы со смартфоном. С ее помощью, можно взять свою любимую музыку куда угодно и разделить ее с компанией, т.к. колонка играет достаточно громко, а пор качеству не уступает настольным аналогам.

Несмотря на то, что подобных устройств на рынке немало, колонка от Xiaomi имеет ряд особенностей, о которых мы и расскажем.

Упаковано устройство как всегда качественно и празднично. Колонка снабжена чехлом и инструкцией. Размеры колонки 168мм X 58мм X 24.5мм. То есть, устройство сравнимо с коробкой для карандашей. Однако весит Mi Bluetooth Speaker значительно больше – 260 г.

На нижней грани колонки имеются резиновые ножки, которые создают хорошее сцепление с поверхностью, поэтому ее можно использовать и в офисе, и дома на столе.

Колонка имеет четыре интерфейсных разъема. Это 3,5 мм аудио-джек, порт micro USB, слот для SD-карты. Также на колонке имеется отверстие для микрофона. Да, с ее помощью можно отвечать на звонок разговаривать с позвонившим.

Также спикер имеет четыре кнопки управления: Старт/Стоп, Громкость + – (при долгом нажатии – пред./след.) и кнопку связи со смартфоном (статус батареи при долгом нажатии), которой активируется связь по Bluetooth.

Также Mi Bluetooth Speaker может воспроизводить музыку автономно с SD-карты. Однако, в таком режиме он может играть лишь mp3 и wav файлы, в то время, как при помощи смартфона, список расширений аудиофайлов значительно увеличивается.

Аккумулятор внутри колонки имеет емкость 1500 мАч, что позволяет ей играть на протяжении 8 часов без подзарядки.

В общем, Mi Bluetooth Speaker – полезное и недорогое устройство, которое поможет вам устроить вечеринку везде. Купить умную колонку от Xiaomi можно в магазине разумных гаджетов http://mi.ua

А теперь посмотрим на фотографии Mi Bluetooth Speaker

Mi Bluetooth speaker001

Mi Bluetooth speaker002

Mi Bluetooth speaker003

Mi Bluetooth speaker004

Mi Bluetooth speaker005

Mi Bluetooth speaker006

Mi Bluetooth speaker007

Mi Bluetooth speaker008

Mi Bluetooth speaker009

Mi Bluetooth speaker010]

Mi Bluetooth speaker011

Коментарі

  1. Омелян сказав:

    чи е прошивка на цю колонуку?

    • Юрий сказав:

      Вона прошивається автоматично при з’єднанні з інтернетом у смартфоні коли є оновлення. Але ще ніколи не бачив, щоб таке відбувалося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.