Перші відомості про MIUI 9 від розробників

28 Листопад 2016

Коментарі:

15
 Листопад 28, 2016
 15

Як всі вже відомо, компанія Xiaomi почала будувати нову версію свого головного програмного продукту – прошивки MIUI. Ми певні, що нова версія прошивки буде працювати на сьомій версії Андроїду, але, знаючи швидкість розробнеиків, можна припустити, що цифри їх версій збігуться.

Що ж нам обіцяють розробники у новій прошивці?

miui9-01

 

 

По-перше, як заявив голова колективу Ма Джі, новий інтерфейс буде простішим за теперішній.
По-друге, буде зменшено споживання енергії і підвищено продуктивність. Як не дивно, кожна нова версія є більш продуктивною, але щодо батареї, не віриться.
По-третє, прошивка MIUI 9 буде мати багато нових можливостей і властивостей. Це будуть нові додатки і нові функції і деталі інтерфейсу у звичних програм.

Ма Джі каже, що старі і рідко вживані функції будуть вилучені з нової прошивки.

Першою ж новою стане можливість запису відео з екрану. Ця функція з’явиться навіть ще до виходу нової прошивки у якості тестування.

Далі буде зроблений акцент на програмах-помічниках, як Smart Assistant, які буде допомагати шукати контент, виконувати деякі дії і автоматизувати роботу смартфону і систематизувати дані додатків.

miui9-03

Ще одним важливим завданням розробники бачать переробку додатку Камера. Як обіцяють, Камера буде дуже оновленою і дасть можливість повністю розкрити потенціал об’єктивів і матриць нових і існуючих смартфонів.

 

miui9-04

Ось поки і всі відомості про нову прошивку MIUI 9. Терміни її виробництва нам поки що не відомі, як невідомо, коли ж всі смартфони Xiaomi отримають Android 6.

Цікаво, чого ви чекаєте від нової прошивки? Може ми напишемо листа розробникам із своїми ідеями?

Коментарі

 1. Oleksii сказав:

  Куди ж простіше інтерфейс?..

  Може нарешті навчать камеру писати 60 fps…

  • Юрий сказав:

   так це ж не від камери залежить, а від відеоприскорювача і процесора

   • Oleksii сказав:

    Я мав на увазі додаток Камера. Думаю, якщо залізо може писати 4К на 30 fps, то FHD або HD на 60 fps зможе…

 2. Олег сказав:

  А коли на Redmi Note 3 Pro нарешті зайде Android 6?

 3. Юрий сказав:

  Лучше бы русский Т9 в контактах и звонилке сделали! Как можно без этого продавать смарты вУкраине? Если бы изначально знал про такую подставу, не покупал бы. Теперь и другим не советую.

 4. САША сказав:

  Xiaomi redmi note 3 pro. Улучшить камеру, чтоби ночю хорошо делала семки, ато токо днем отлично делает.

 5. Олександр Шаповал сказав:

  Юра, якщо писатимете розробникам побажання, то додайте й моє, будь ласка: хай подумають над тим, щоб оцей Smart Assistant їхній можна було відключати, як і решту непотрібного контенту. А то таке враження, що наче хочуть зробити так, щоб смарт жив своїм життям, роблячи те, що мені, як користувачу, абсолютно не потрібно. Дякую.
  П.С. А ще у вас кнопка відправлення повідомлення захована=)

  image_2016-12-08_09-46-33

  • Юрий сказав:

   Поставьте глобальную стабільну прошивку, там його немає. Побажання можете написати самі у додатку Відгуки. Ми щодня пишемо сотні відгуків, долучайтеся. Тільки англійською треба писати.

   • Олександр Шаповал сказав:

    Та оце якраз збираюся прошитися на глобал, а то китайський самопал – це для мазохістів. А відгуки буду писати, якщо є така пряма можливість. Англійською на щастя володію. Дякую за зворотній зв’язок.

   • Oleksii сказав:

    У глобальної свої “приколи”, наприклад, купа непотрібних гуглосервісів, які не можна видалити… Та й китайська оновлюється швидше.
    І так, з кнопкою на сайті біда, думав, що тільки в мене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.