Особливості нового додатку Mi Cloud

20 Квітень 2016

Коментарі:

2
 Квітень 20, 2016
 2

Mi Cloud – дуже важливий додаток, що використовується в MIUI для управління хмарним сховищем Xiaomi. Що ж вміє робити оновлений додаток?

По-перше, в ньому з’явилася функція Cloud Clipboard.

Коротко кажучи, це засіб для збереження часто вживаних фраз, слів, цифр або формул. Якщо вам потрібно відправити одне і те ж повідомлення двом десяткам абонентів окремо, ця функція дуже вам допоможе. Як це діє?

У додатку Mi Cloud пишете необхідну вам фразу. Потім в будь-якому текстовому полі з’являється вкладка “вставити”. Натискаючи її, ви вставляєте збережений в хмарі текст.

MiCloud001

MiCloud002

MiCloud003

MiCloud004

MiCloud005

 

По-друге, тепер Mi Cloud розширило функціонал Mi Notes.

Додавши історію змін заміток. Тепер, навіть видаливши замітку, ви можете повернути її, заглянувши в історію, збережену в хмарному сервісі.

MiCloud006

MiCloud007

MiCloud008

 

По-третє, в Mi Cloud є Смітник.

Тому навіть якщо ви видалили потрібні фотографії, замітки або СМС-повідомлення, вони не пропали безвісти, а впали в хмарний Смітник, звідки їх можна відновити. Якщо ви очистите смітник, інформація зникне назавжди.

MiCloud009

По-четверте, тепер за допомогою Mi Cloud можна дивитися збережене відео онлайн.

MiCloud010

Для цього потрібно зайти в Галерею, яка синхронізується з вашою локальною. Відео, що знаходяться в хмарі, можна розшарити з друзями, які можуть подивитися їх як з телефону, так і за допомогою комп’ютера.

Всі ці функції працюють в додатку Mi Cloud в прошивках MIUI, починаючи з версії 6.3.28.

Русская версия

Mi Cloud – очень важное приложения, используемое в MIUI для управления облачным хранилищем Xiaomi. Что же умеет обновленное приложение?

Во-первых, в нем появилась функция Cloud Clipboard.

Кротко говоря, это средство для сохранения часто употребляемых фраз, слов, цифр или формул. Если вам нужно отправить одно и то же сообщение двум десяткам абонентов по отдельности, эта функция очень вам поможет. Как это действует?

В приложении Mi Cloud пишете необходимую вам фразу. Затем в любом текстовом поле появляется вкладка “вставить”. Нажимая ее, вы вставляете сохраненный в облаке текст.

MiCloud001

MiCloud002

MiCloud003

MiCloud004

MiCloud005

 

Во-вторых, теперь Mi Cloud расширило функционал Mi Notes, добавив историю изменений заметок. Теперь, даже уничтожив заметку, вы можете вернуть ее, заглянув в историю, сохраненную в облачном сервисе.

MiCloud006

MiCloud007

MiCloud008

 

В-третьих, в Mi Cloud есть Корзина. Поэтому даже если вы удалили нужные фотографии, заметки или СМС-сообщения, они не пропали бесследно, а упали в облачную Корзину, откуда их можно восстановить. Если вы очистите Корзину, то тогда информация исчезнет навсегда.

MiCloud009

В четвертых, теперь при помощи Mi Cloud можно смотреть сохраненное видео онлайн.

MiCloud010

Для этого нужно зайти в Галерею, которая синхронизируется с вашей локальной. Видео, находящимися в облаке, можно делиться с друзьями, которые могут посмотреть их как с телефона, так и с помощью компьютера.

Все эти функции работают в приложении Mi Cloud в прошивках MIUI, начиная с версии 6.3.28.

Коментарі

  1. Сергій сказав:

    Доброго дня! У мене до вас питання: я видалив додаток Mi Cloud зі свого телефону Xiaomi Mi4c. Як мені знову завантажити даний додаток?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.