Особливості MIUI8: Другий простір

26 Квітень 2017

Коментарі:

0
 26 Квітня, 2017
 0

Це стаття для тих, хто не знає що таке другий простір і не вміє його налаштувати.

Включивши свого часу в анонс MIUI 8 режим Другого простору, Xiaomi до межі розігріла, і без того жаркі, очікування користувачів від нової прошивки. Ще б пак, адже потенційна затребуваність можливості створювати декілька Робочих столів під різні завдання, що стала вже такою звичною на ПК, та ще і з урахуванням специфічних особливостей використання смартфонів, напевно давно була прорахована маркетологами. Справа залишалася за малим – за реалізацією.

І якраз в цьому плані у багатьох користувачів виникали закономірні побоювання. Чи можна на телефоні повною мірою забезпечити не просто другий набір додатків і шпалери робочого столу, вибрані під відповідний настрій, але і створити реальний мультирежим, який “на повну котушку” розкрутить прихований потенціал Андроїда?

Але все вийшло якнайкраще.

Другий простір (або Другий користувач) – це реальність  MIUI 8 і дуже корисна опція.

Відразу хочеться відмітити простоту процедури вмикання і налаштування Другого простору. А чи не заплутаність подібних алгоритмів занапастила на корень багато, спочатку дуже перспективних, ідей? Тут же все ясно і логічно: Налаштування/Система і пристрій/Другий простір. Залишається натиснути на синю кнопку “Увімкнути другий простір”.

Приготуйтеся, що після цього доведеться деякий час почекати. Ну, і нічого, виходу MIUI 8 довше чекали.

Система запросить вас ввести пароль, або прикласти палець до сканеру.

Ось він – другий простір. На ньому є три основні іконки управління: Пам’ять, Можливості і Переключення.

Натискаємо Можливості. Тут вас покроково проведуть налаштуваннями Другого простору.

Як бачимо, можна імпортувати у Другий простір потрібні зображення, додатки і налаштування. Це можна робити в обидва боки.

Все можна налаштовувати окремо, натиснувши іконку Пам’ять. Більше мастер переносу з’являтися не буде.

Також можна налаштувати інші можливості, натиснувши іконку Можливості.

 

Як головне достоїнство появи мультирежиму, розробниками в основному анонсувалася можливість  різних просторів на роботі і вдома, щоб різні “робочі” додатки не відволікали від повноцінного відпочинку. Ну, і навпаки, щоб начальство випадково не впало в кому, коли в його кабінеті у вас випадково зазвучить який-небудь суперприкольний (як ви вважаєте) рингтон, або, скажімо, не відкриються шпалери з фотографією начальника після дуже творчої фотошопной обробки.

Ось ще налаштування. Тут видно, як можна видалити Другого користувача. Треба внизу налаштувань натиснути кнопку Видалення Другого користувача.

 

Користувачі ж відразу оцінили  можливості Другого простору. Це дійсно гарний інструмент для роботи і зручний спосіб  підвищити конфіденційність свого перебування у пам’яті смартфону.  Ні до чого, звісно, чоловікові, дружині, дітям і т.д. знати про існування вашого практично Другого Всесвіту. Насолоджуйтеся, панове!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.