Особливості MIUI 8: Нотатки, панель сповіщень, виклики

4 Травень 2016

Коментарі:

1
 4 Травня, 2016
 1

Вже зовсім скоро відбудеться довгоочікувана презентація нових продуктів Xiaomi, де, як кажуть, будуть презентовані нові пристрої – фаблет Max, і дещо ще. Але насправді головною новиною повинна стати нова версія прошивки MIUI.

Переможна хода MIUI почалася у 2010 році. За цей час система працює на більш, як 150 млн. смартфонів, і з кожним тижнем стає все кращою і зручною для використання.

Подивимось, що ж зробили розробники у новій, восьмій версії?

По-перше,  це оптимізація екрану виклику. Тепер при відповіді на виклик, зображення абонента зменшується до мініатюри і злітає вгору. Якщо ви вирішили не відповідати, зображення злітає за верхню межу екрану, туди, де зазвичай знаходиться смітник.

MIUI 8 MIUI 8

Інша особливість нової прошивки MIUI 8 – управління нотатками. Тепер для того, щоб створити нову нотатку, треба потягнути її донизу, а щоб видалити – зробити свайп двома пальцями вгору.

MIUI 8

Ще у новій версії прошивки докорінно змінився інтерфейс панели сповіщень. Вона стала схожа на стандартну панель Андроїду, але більше нагадує Файловий експлорер.

Тепер більше функцій і керуючих елементів з’являються одразу після свайпу донизу на робочому столі.

MIUI 8

Ми впевнені, що і інші додатки зазнали великих змін, але ці таємниці ми взнаємо вже після презентації 10 травня.

Коментарі

  1. Михаил сказав:

    Не плохо. В идеале хотелось бы чего то нового.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.