20 Січень 2015

Коментарі:

0
 Січень 20, 2015
 0

Щойно вийшли нові смартфони Xiaomi, стали з’являтися перші відгуки про їх роботу. Ми пропонуємо вам три зауваження щодо роботи MIUI 6 на прикладі Mi Note. Звичайно, прошивка нічим не відрізняється від того ж Mi 4, окрім розмірів екрану. Тому перші враження такі:

На екрані відображається більше контенту. Завдяки більшій роздільності екрану всі елементи – картинки, елементи дизайну, відео і фотографії відображаються більшими, але без втрати чіткості. Це є заслугою прошивки, яка оптимізує зображення під нову роздільність екрану.

Mi Note, Mi Note pro в Украине

смартфоны xiaomi купить в Киеве

Для смартфонів на Андроід з великими екранами є одна проблема – шрифти системи стають більшими, але у додатках вони не змінюються і на великому екрані їх дуже складно прочитати. Але MIUI 6 вирішила цю проблему – у Mi Note шрифти збільшуються, незалежно від того, системні вони, чи належать стороннім додаткам.

У Mi Note, як і у Mi 4 є функція, яка переводить екран у режим однієї руки. Одним рухом вздовж кнопок управління можна зменшити екран до звичайних 4,5 дюймів, щоб легко оперувати однією рукою. Цей режим діє і у Mi Note, і можливі незручності від великого екрану просто зникають. Режим однієї руки працює на обі сторони і є зручним для ліворуких і праворуких користувачів.

Ось що пишуть нам користувачі, які вже тримали смартфон у руках і тестували його базові можливості. Будемо чекати на більш детальні звіти наступного місяця.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!