Оновлення прошивки MIUI 11 та проблеми

16 Грудень 2019

Коментарі:

4
 16 Грудня, 2019
 4
Категорія: Новини

У цей уік-енд глобальну стабільну прошивку MIUI 11 отримали смартфони Redmi 6 та Redmi 6A. Це означає, що оновлення йде послідовно і незабаром майже всі заплановані пристрої будуть оновлені. Нагадаємо, що четверта серія смартфонів Xiaomi виключена зі списку підтримки.

Однак, не все відбувається так безхмарно, як у рекламних роликах прошивки.

Наприклад, багато користувачів скаржаться (і нам також) на негаразди, що виникають після оновлення з MIUI 10 на MIUI 11.

Не варто забувати, що при оновленні на нову версію прошивки рекомендовано очистити дані смартфона. Перед цим, звісно, треба зробити бекап.

Причина негараздів у тому, що від старої прошивки залишаються дані кешу, а також зберігається кеш додатків, які налаштовані на попередню прошивку. Тому і виникають проблеми.

Для ефективного очищення треба скинути смартфон до заводських налаштувань, а потім відновити бекап, а краще, почати роботу спочатку, відновивши лише контакти та інші дані, що зберігаються у хмарному сховищі Google, або Mi-акаунту.

Користувачі Mi 9 скаржаться на те, що після оновлення прошивки, навіть при спробі замінити шпалери, виникає нестабільність роботи смартфона і він переходить у режим рекавері, з якого немає виходу, окрім як очистити дані.

Це відбувається через те, що у MIUI 11 нова структура інтерфейсу, і деякі старі теми не підходять для неї, а до тем також відносяться і шпалери. Тому перед оновленням треба також перемикатися на стандартні теми інтерфейсу.

Також не тільки Xiaomi приносить неприємні сюрпризи користувачам смартфонів. Наприкінці минулого тижня в Google почали оновлення браузера Chrome. Після цього стали зникати дані інших додатків. Звідси стало зрозуміло, що Chrome втручається у роботу навіть сторонніх додатків і нишпорить у їх даних. Ніхто не сумнівався у шпигунстві Корпорації Добра, але прямих доказів не вистачало. Ось вони і з’явилися.

Компанія запевнила, що такого більше не буде. Чи мали вони на увазі шпигунство, чи можливість схопити їх за руку?

Будьте уважними. Не користуйтеся смартфоном автоматично, регулюйте свій контент і регулярно очищайте кеші, робіть бекапи даних, (фотоальбомів та контактів) на сторонні носії і поменше розмовляйте на теми чистоти арійської раси.

Коментарі

 1. Jack сказав:

  Здравствуйте, у меня обновление прилетело по воздуху.
  На редми 5+
  Но не обновляются компоненты.
  Пишет ошибка.

 2. Діана сказав:

  Доброго дня. На Xiaomi Mi A2 Lite буде нова прошивка 11 ?

 3. Александр сказав:

  На redmi 4 pro будет прошивка на основе MIUI 11?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.