Оновлення до Android 6.0 незабаром з'явиться для трьох моделей Xiaomi

28 Грудень 2015

Коментарі:

2
 28 Грудня, 2015
 2

Користувачі смартфонів Xiaomi вже втомилися чекати оновлення системи своїх улюбленців до Android 5. Компанія Xiaomi, яка не поспішала з оновленнями, вирішила принести деяким з них подарунок на Новий рік і оновити їх системи одразу до наступної версії Android – шостої.

Навряд чи користувачі помітять якісь зміни, адже всі операції залишаться в рамках все тієї ж оболонки MIUI 7, але тепле почуття задоволення від заповітної шістки в розділі “Про пристрій”, зігріють їх душі взимку.

Щасливчиками стануть володарі смартфонів Mi Note, Mi 4, Mi 3. Оновлення прийде разом з іншими. Експерти рекомендують зробити бекап даних перед апгрейдом.

Інші моделі будуть оновлені до Android 6.0 в січні наступного року, як обіцяють інсайдери.

Русская версия

Пользователи смартфонов Xiaomi уже устали ждать обновления системы своих любимцев до Android 5. Компания Xiaomi, не спешившая с обновлениями, решила преподнести некоторым из них подарок на Новый год и обновить их системы сразу до следующей версии Android – шестой.

Вряд ли пользователи заметят какие-то изменения, ведь все операции останутся в рамках все той же оболочки MIUI 7, но теплое чувство удовлетворения от заветной шестерки в разделе “Об устройстве”, согреют их души зимой.

Счастливчиками станут обладатели смартфонов Mi Note, Mi 4, Mi 3. Обновление придет вместе с другими. Эксперты рекомендуют сделать бэкап данных перед обновлением.

Другие модели будут обновлены до Android 6.0 в январе следующего года, как обещают инсайдеры.

Коментарі

  1. Юрий сказав:

    Чекаемо

  2. Андрій сказав:

    Я також чекаю , що і мій планшет обновится до android v.6.0 Xiaomi Mi Pad16GB в січні. Будем чекати на прошивку android v.6.0 для планшета Xiaomi Mi Pad16GB. І будємо надіятись що і планшет Xiaomi Mi Pad16GB не забудуть обновити , бо android 4.4.4 вжє давно а хочєтся щось новє попробувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.