Оновлений тонометр iHealth змінює бренд і залежність від смартфону

16 Травень 2016

Коментарі:

2
 Травень 16, 2016
 2

Електронний тонометр iHealth, представлений компанією Xiaomi пару років тому, став першим пристроєм пекінського гіганта, який продавався в магазинах Apple. Головними відмінностями цього гаджета були можливість працювати зі смартфоном і збір та зберігання статистики показників, що дуже важливо для людей, що страждають на серцево-судинні захворювання.

І ось прийшов час виходу другої версії – Тонометр Xiaomi iHealth 2.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Пристрій зберіг своє ім’я iHealth, але змінив бренд. Тепер, як і всі пристрої, призначені для побутового використання, тонометр випускається під брендом MiJia. Про це свідчить логотип на корпусі.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Крім цього, пристрій позбувся необхідності працювати зі смартфоном. Він, як і раніше, може керуватися додатком для MIUI Android або iOS, локалізовані версії якого завжди можна знайти на сайті офіційної української спільноти шанувальників прошивки MIUI.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Але в той же час, тонометр може працювати і в автономному режимі. Він може зберігати у внутрішній пам’яті до 2000 вимірювань,  не синхронізуючись зі смартфоном. Дані вимірювань, зазвичай, зберігаються в хмарному сховищі Mi-аккаунту, але  щоб вони там опинилися, необхідна синхронізація зі смартфоном.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Конструкція пристрою проста. Головним елементом є кольоровий дисплей з діагоналлю 4,3 дюйма, який розрахований в першу чергу на людей похилого віку. Всі показники на екрані відображаються великим шрифтом і виглядають контрастно, щоб їх можна було побачити і без окулярів.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Для початку роботи досить вставити трубку пневматичного рукава в відповідний порт тонометра. Порт microUSB призначений для синхронізації даних і зарядки. Управління пристроєм здійснюється також по Wi Fi, при цьому тонометр виконує роль хоста.

Тонометр iHealth 2 оснащений акумулятором ємністю 2200 мАг, що забезпечує безперебійну роботу протягом тижнів.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

На екрані пристрою відображаються наступні дані: час, кімнатна температура, тиск і пульс користувача.

iHealth 2 – компактний, простий у використанні тонометр, що має декілька переваг перед звичайними напівавтоматичними і автоматичними тонометрами. В першу чергу, це можливість ведення статистики вимірювань. По-друге, можливість управління за допомогою смартфона, а також ручний режим.

Важливу роль відіграє і ціна пристрою, яка може конкурувати з топовими моделями традиційних вимірників, що не мають переваг iHealth.

Русская версия

Коментарі

  1. Вячеслав сказав:

    а есть инструкция на русском?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!