Оновлений тонометр iHealth змінює бренд і залежність від смартфону

16 Травень 2016

Коментарі:

2
 16 Травня, 2016
 2

Електронний тонометр iHealth, представлений компанією Xiaomi пару років тому, став першим пристроєм пекінського гіганта, який продавався в магазинах Apple. Головними відмінностями цього гаджета були можливість працювати зі смартфоном і збір та зберігання статистики показників, що дуже важливо для людей, що страждають на серцево-судинні захворювання.

І ось прийшов час виходу другої версії – Тонометр Xiaomi iHealth 2.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Пристрій зберіг своє ім’я iHealth, але змінив бренд. Тепер, як і всі пристрої, призначені для побутового використання, тонометр випускається під брендом MiJia. Про це свідчить логотип на корпусі.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Крім цього, пристрій позбувся необхідності працювати зі смартфоном. Він, як і раніше, може керуватися додатком для MIUI Android або iOS, локалізовані версії якого завжди можна знайти на сайті офіційної української спільноти шанувальників прошивки MIUI.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Але в той же час, тонометр може працювати і в автономному режимі. Він може зберігати у внутрішній пам’яті до 2000 вимірювань,  не синхронізуючись зі смартфоном. Дані вимірювань, зазвичай, зберігаються в хмарному сховищі Mi-аккаунту, але  щоб вони там опинилися, необхідна синхронізація зі смартфоном.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Конструкція пристрою проста. Головним елементом є кольоровий дисплей з діагоналлю 4,3 дюйма, який розрахований в першу чергу на людей похилого віку. Всі показники на екрані відображаються великим шрифтом і виглядають контрастно, щоб їх можна було побачити і без окулярів.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Для початку роботи досить вставити трубку пневматичного рукава в відповідний порт тонометра. Порт microUSB призначений для синхронізації даних і зарядки. Управління пристроєм здійснюється також по Wi Fi, при цьому тонометр виконує роль хоста.

Тонометр iHealth 2 оснащений акумулятором ємністю 2200 мАг, що забезпечує безперебійну роботу протягом тижнів.

Тонометр Xiaomi iHealth 2

Тонометр Xiaomi iHealth 2

На екрані пристрою відображаються наступні дані: час, кімнатна температура, тиск і пульс користувача.

iHealth 2 – компактний, простий у використанні тонометр, що має декілька переваг перед звичайними напівавтоматичними і автоматичними тонометрами. В першу чергу, це можливість ведення статистики вимірювань. По-друге, можливість управління за допомогою смартфона, а також ручний режим.

Важливу роль відіграє і ціна пристрою, яка може конкурувати з топовими моделями традиційних вимірників, що не мають переваг iHealth.

Русская версия

Электронный тонометр iHealth, представленный компанией Xiaomi пару лет назад стал первым устройством пекинского гиганта, которое продавалось в магазинах Apple. Главными отличиями этого гаджета были возможность работать со смартфоном и сбор и хранение статистики показателей, что очень важно для людей, страдающих сердечно-сосудистыми заболеваниями.

И вот пришло время выхода второй версии тонометра.

iHealth-013

Устройство сохранило свое имя iHealth, но сменило бренд. Теперь, как и все устройства, предназначенные для бытового использования, тонометр выпускается под брендом MiJia. Об этом свидетельствует логотип на корпусе тонометра.

iHealth-009

Кроме этого, устройство избавилось от необходимости работать со смартфоном. Оно по-прежнему может управляться приложением для MIUI Android или iOS, локализованные версии которого всегда можно найти на сайте официального украинского сообщества любителей прошивки MIUI.

iHealth-006

iHealth-008

iHealth-006

Но в то же время, тонометр может работать и в автономном режиме. Он может сохранять во внутренней памяти до 2000 измерений, не синхронизируясь со смартфоном. Данные измерений, как обычно, хранятся в облачном хранилище Mi-аккаунта, но для того, чтобы они там оказались, синхронизация со смартфоном необходима.

iHealth-002

iHealth-003

iHealth- 001

Конструкция устройства проста. Главным элементом является цветной дисплей с диагональю 4,3 дюйма, который рассчитан в первую очередь на пожилых людей. Все показатели на экране отображаются крупным шрифтом и выглядят контрастно, чтобы их можно было увидеть и без очков.

iHealth-012

iHealth-011

iHealth-010

Для начала работы достаточно вставить трубку пневматического рукава в соответствующий порт тонометра. Порт microUSB предназначен для синхронизации данных и зарядки. Управление устройством производится также по Wi Fi, при этом тонометр выполняет роль хоста.

Тонометр iHealth 2 оснащен аккумулятором емкостью 2200 мАч, что обеспечивает бесперебойную работу в течение недель.

iHealth-004

iHealth-005

На экране устройства отображаются следующие данные: время, комнатную температуру, давление и пульс пользователя.

iHealth 2 – компактный, простой в использовании тонометр, обладающий множеством преимуществ перед обычными полуавтоматическими и автоматическими тонометрами. В первую очередь, это возможность ведения статистики измерений. Во-вторых, возможность управления при помощи смартфона, а также ручной режим.

Немаловажную роль играет и цена устройства, которая может конкурировать с топовыми моделями традиционных измерителей, не имеющих преимуществ iHealth.

Коментарі

  1. Вячеслав сказав:

    а есть инструкция на русском?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.