13 Липень 2015

Коментарі:

0
 Липень 13, 2015
 0

Коли користувач купує смартфон, то він переслідує кілька цілей і пред’являє до пристрою відповідні вимоги. По-перше, пристрій повинен здійснювати і приймати дзвінки. По-друге, має без проблем працювати в Інтернет і отримувати пошту. По-третє, має без затримок і спотворень відтворювати музику, відео та ігри. По-четверте, смартфон повинен робити гідної якості фотографії і знімати відео.

За останнє і відповідають камери укупі з обчислювальними ресурсами. Познайомимося з камерами новітнього флагманського пристрою Xiaomi – смартфона Mi 4i.

Смартфон Mi 4i оснащений двома камерами, в основі яких лежить матриця Sony Exmor і багатолінзові оптика, а також логіка від Samsung.
Основна камера має роздільність матриці 13 Мп і пятілінзовую систему об’єктива. Це ставить її в один ряд з цифровими фотиками середнього цінового діапазону.

камера смартфона Mi 4i

Крім того, просвітлений об’єктив підтримує діафрагму f / 2.0, камера оснащена двохтоновим спалахом, який підтримує режим ліхтарика. Програмно камера працює у режимах ручного управління, HDR в реальному часі, а також знімає FullHD відео.

Фронтальна камера має роздільну здатність 5 Мп, також має пятілінзовий об’єктив, що підтримує рекордну діафрагму f / 1.8, а також кут зору 80 градусів. Програмно камера має 36 профілів обробки для застосування до селфі.

камера смартфона Mi 4i

А ось і приклад фото. Його робив ентузіаст та скоїв чимало помилок, які заважають повністю оцінити роботу камери, але відразу видно, що фото досить якісне, хоч і “підмилює” на листях.


А ось цей же кадр з зумом. Мила набагато більше. Але все ж фото виглядає зробленим середнім фотоапаратом, а не смартфоном.

Об’єктиви обох камер містять п’ять лінз. Це призводить до зменшення аберацій та інших спотворень зображення.

224446lsumqa8212l2lqb9.jpg.thumb

Примітний також відносний отвір. Такі дані (f / 2.0, f / 1.8) притаманні лише професійним об’єктивам. Це дозволяє без особливих спотворень знімати в умовах слабкої освітленості. До того ж при використанні ручного режиму, на низьких діафрагмах можна отримувати цікаві ефекти фокусування, оскільки глибина різкості при цьому стає дуже невеликою.

aperture_diagram

Таким чином, в Mi 4i стоять кращі камери на ринку цього року.

Тепер про спалах. Двохтоновий спалах призначений не для збільшення освітленості, а скоріше, для регулювання балансу білого, який автоматично визначається датчиками камер. Якщо потрібно, спалах спалахує білим холодним світлом, або ж робить картинку більш “теплою” жовтим світлом.

103708rqco2d99xo9zda9q.png.thumb

Основна камера має режим ручного управління. Він дозволяє знімати все не на “автоматі”, а регулювати безліч параметрів, дозволяючи робити більш професійні знімки. Регулюванню в ручному режимі підлягають: експозиція, фокус, чутливість (ISO), баланс білого, таймер, а також режим панорами.

181248c7jyj5pdwyz56m2r.png.thumb

Режим широкого динамічного діапазону HDR має своїх супротивників і прихильників, але іноді з його допомогою можна зробити красиві і незвичайні знімки.

171527ko7k88z6ds696gat.jpg.thumb

Режим HDR в Mi 4i дозволяє у режимі реального часу міняти значення яскравості-контрасту. Для цього потрібно перед натисканням спуску відзначити пальцем об’єкт або зону з низькою або високою освітленістю. Обробка автоматично освітлить або затемнить знімок.

180131sf6wzuvubwb0ctbd.jpg.thumb

172240tf5qj3q3i0pfpiy6.jpg.thumb

Режим “Краса”, який застосовується до фронтальної камері має 36 налаштувань, відповідно до яких він “визначає ваш стать і вік”, а потім робить відповідну обробку, змінюючи колір обличчя і прибираючи шум. Комусь здається, що це дійсно красиво.

111525ofio3z3fqoqmxupq.jpg.thumb

Макро режим також є плюсом у використанні камери Mi 4i. Різкість налаштовується з відстані від 10 см. до об’єкта. Для поліпшення можливостей камери можна застосовувати спеціальний конвертер-насадку для макрозйомки. Це дійсно корисна особливість смартфона, тому набагато легше сфотографувати невеликий об’єкт, наприклад, рідкісну комаху, смартфоном, ніж громіздким фотоапаратом.

Загалом камери Mi 4i гарні і дозволяють “вичавлювати” з них багато можливостей для того, щоб робити хороші фотографії. Однак, не варто забувати, що все ж це смартфон. Для виробництва професійних світлин, вам все ж знадобиться хороший фотоапарат.

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!