Обіцянки від розробників MIUI та чорний Mi Note

22 Квітень 2015

Коментарі:

0
 Квітень 22, 2015
 0

Завтра компанія Xiaomi має представити в Нью Делі новий смартфон, а вже в п’ятницю нас збираються здивувати розробники MIUI. Вони теж загадали загадку користувачам, пообіцявши “більше портів та нових досягнень”.

На жаль, на розум нічого не приходить, дочекаємося п’ятниці, щоб дізнатися, які кардинальні зміни відбудуться в улюбленій прошивці MIUI.

Крім обіцянок нових продуктів Xiaomi демонструє хороший смак в маркетингу, випустивши спеціальне видання флагманського смартфону Mi Note Black Edition.

Акція проведена у співпраці з дуже популярним в Китаї співаком Zhang Jie, або, по-нашому, Джейсоном. Цінителі якісної китайської попси можуть познайомиться з творчістю Джейсона ТУТ. А ми познайомимося з мистецтвом правильно продавати.

Отже, упаковка спеціального чорного Mi Note.

На ній зображена обкладинка нового альбому співака. Відкривши коробку, можна знайти його фотоальбом у якості бонуса до смартфону.

Альбом виконаний вельми якісно. Наявність його як би натякає, що основними покупцями будуть дівчата, хоча їм смартфон преміум-класу, та ще й чорного кольору як би не зовсім пасує. Але чого не зробиш заради фанатського азарту!

Але не будемо забігати вперед.

За фотоальбомом у коробці лежить буклет аудіоальбому, а під ним і сам аудіодиск з новим альбомом.

А ось нарешті і головний мешканець коробки – чорний Mi Note!

У чорному виконанні смартфон виглядає дуже солідно і відразу викликає бажання придбати собі такий же. Жодна з видатних характеристик смартфону не змінилася – тільки колір корпусу.

Цікаво, чи будуть продавати чорні Mi Note коли альбом Джейсона вийде з моди, або вони так і залишаться “лімітед едішн” об’єктом полювання для колекціонерів?

Так чи інакше, Xiaomi знову підняла планку в культурі красивих продажів красивих пристроїв. Подивимося, що на це дадуть відповідь головні конкуренти. Чекаємо Самсунг з двома гранями і відеокліпом Металіки?

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!