Обіцянки Лея Цзюна про Mi 5 і Андроїд 6 для Mi 4

26 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 26, 2015
 0

Велика презентація нових продуктів Xiaomi підбила підсумок насиченого року. Але не для китайців. В них, як відомо, рік закінчиться на початку лютого. Тому можуть бути представлені ще кілька продуктів, серед яких обіцяний металевий Redmi 3 і, звичайно ж, Mi 5. Головного флагмана смартфонів Xiaomi вже зачекалися і шанувальники продукції пекінської компанії, і, здається, самі її виробники.

1448487118_lei-jun-interview

Після презентації директор компанії Лей Цзюн розповів журналістам, що Mi 5 вже існує, і він особисто тестує цей смартфон. Але випуск його на ринок відкладається через необхідність постійних змін через новинки конкурентів. Флагманський смартфон повинен виділятися особливими інноваційними рішеннями. Можливо, тому в Xiaomi чекають кінця року, щоб, побачивши продукти конкурентів, в останній момент витягнути технологічного джокера з рукава і додати в новий пристрій.

xiaomi-mi4-android-6-update

Тим часом стає очевидним прогноз експертів про те, що основна кількість смартфонів Xiaomi не отримають оновлення до 5-й версії ОС Андроїд. Це побічно підтверджує фото смартфона Mi 4 з встановленим Android 6 Marshmallow, що просочилося в Мережу. Невідомо, серійна це прошивка, або портована версія від Ivan, але факт залишається фактом: всі смартфони рано чи пізно отримають “шістку” в обхід попередньої версії, скористатися якою змогли лише власники Redmi Note 2 і 3.

twrp

Проблеми з установкою оновлень прошивки MIUI за допомогою стокового рекавері змушують ентузіастів і допитливих користувачів шукати альтернативи. І кращою з них є рекавери від команди TWRP. Ця програма має графічний інтерфейс на відміну від стокового і CWM, і керувати нею можна за допомогою екрану, а не тільки фізичних кнопок.

Прошивка TWRP рекавері не складна, але вимагає наявності комп’ютеру і мінімальних навичок роботи з командним рядком Windows. Однак, є й більш простий спосіб установки TWRP за допомогою додатку.

Ось як це робиться:

После прошивки TWRP рекавери можно забыть о сообщениях о не найденных сигнатурах архивов и т.д. К тому же эта программа имеет еще множество полезных для опытных пользователей функций.

А азиатские умельцы уже выложили версию рекавери для Redmi Note 3. Если честно, для этого не нужно было иметь много хитрости, ведь новый фаблет идентичен Redmi Note 2, для которого уже имеется широкий инструментарий.

Вот и все новости на сегодня. Завтра ждем списка изменений нового обновления девелоперской версии MIUI.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.