Новий процесор від MTK стане серцем флагманів Mi у 2020?

26 Листопад 2019

Коментарі:

2
 26 Листопада, 2019
 2
Категорія: Новини

Тайванський виробник процесорних систем Mediatek вже має першу 5G платформу з вражаючими характеристиками.

Система вироблена за 7 нм техпроцесом і має 8 ядер, серед яких чотири мають архітектуру Cortex A77, а чотири – A55. Найвища частота ядер складає 2,6 ГГц.

До системи входить також графічний чіп Mali G77 MC9.

Відомо, що нова платформа має 5G модем, що підтримує швидкості 4,7 Гб/с на завантаження, та 2,5 Гб/с на передавання даних.

Також система буде працювати з багатокамерними системами, в тому числі, такими, де є модулі з сенсорами, роздільна здатність яких перевищує 100 Мп, а також може знімати HDR-відео.

Оголошено також, що MediaTek Dimensity 1000 , а саме так називається платформа, може підтримувати дві 5G SIM-карти (вперше у світі!). У склад системи входить шостиядерний процесор, що відповідає за штучний інтелект.

Насправді, MediaTek Dimensity 1000 демонструє вражаючі результати тестів. Так, у AnTuTu він отримав більше 500 000 балів, в той час, коли найпотужніша система конкурентів Snapdragon 855 Plus не доходить і до 400 000. У Geekbench платформа від МТК дає 3811 балів у одноядерному режимі та 13136 у багатоядерному. Snapdragon 855 Plus трохи перевищив 11000 балів у останньому тесті.

Таким чином, умовно китайському виробнику вдалося зробити процесор, що перевершує всі інші у світі на даних момент.

А це прямий шлях до побудови на основі платформи нового супер-флагмана. І це може бути смартфон Mi, причому, у найближчому майбутньому. Навіть, Redmi K30, про який вже говорять у новинах.

Тому ті, хто не має забобонів у відношенні до MTK, можуть почекати на нову супер-модель, на яку оновиться лінійка Redmi.

Коментарі

  1. Олександр сказав:

    Один раз був користувачем пристроя на процесорі мтк.І мені вистачило на все життя далі тільки дракон якщо флагман буде на мтк від мене буде тільки антиреклама цього пристрою

    • Mi-Yuri сказав:

      В мене був навіть на Pinecon і нічого, норм. Теперішні МТК не те, що були п’ять років тому. Але перевірені архітектури, звісно, краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.