Новое Mi-устройство: смартфон или вентилятор?

8 Грудень 2014

Коментарі:

0
 8 Грудня, 2014
 0

Xiaomi знову створило певну інтригу навколо свого нового продукту. Деякий час тому на технопорталах з’явився анонс нового девайсу від Xiaomi. Багато оглядачів і обізнаних фанів чекали на відомості про новий Mi 5, чутки про який ходять вже півроку, або бюджетну модифікацію Redmi Note, про який теж подейкують кілька тижнів. Але зображений на картинці пропелер повітряного млину аж ніяк не був схожий на електронний пристрій.
Були чутки про прогресивний генератор електричного струму для встановлення на дах, або “розумний” іонізатор повітря. Остання думка, мабуть буде найбільш вірною.

Італійські фани Mi знайшли пристрій, який, можливо, буде представлений завтра.

Це освіжувач повітря для дому. У Китаї і інших азійських країнах у мегаполісах дуже забруднене повітря. Тому подібний пристрій конче необхідний кожному мешканцю великих міст. Як стверджують італійці, зображений пристрій був створений китайською компанією Baomi. Тож, можливо Xiaomi або придбало цей девайс, або додало йому розумної взаємодії зі смартфонами Mi і прошивкою MIUI.

Подібні пристрої взагалі вписується у концепцію екологічного міні-всесвіту Xiaomi, яким його бачить Лей Цзюн. Таким чином, Mi-розумний дім, який керується Mi-смартфонами і MIUI, отримав ще один пристрій. Нагадаємо, раніше це були Mi-камера, Mi-розумна лампа і Mi-роутер.

Що насправді презентує Xiaomi ми дізнаємося завтра.

Русская версия

Xiaomi выпустила анонс 9 декабря. В этот день компания должна представить новое устройство. Фаны ожидали новых версий смартфонов, но, скорее всего, это вновь будет бытовая техника. И скорее всего, вентилятор и освежитель воздуха. Проблема чистого воздуха очень актуальна в загрязненных мегаполисах Китая и стран Юго-Восточной Азии. Поэтому управляемый с помощью смартфона очиститель воздуха будет желанным гостем в каждом доме.
Подобное устройство вполне вписывается в экологию Xiaomi, какой ее видит Лэй Цзюн. Таким образом, умный дом от Xiaomi пополнится еще одним устройством.
Впрочем, пелена тайны с нового Mi-девайса упадет завтра.

Xiaomi-windmill-teaser

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.