Новое Mi-устройство: смартфон или вентилятор?

8 Грудень 2014

Коментарі:

0
 Грудень 8, 2014
 0

Xiaomi знову створило певну інтригу навколо свого нового продукту. Деякий час тому на технопорталах з’явився анонс нового девайсу від Xiaomi. Багато оглядачів і обізнаних фанів чекали на відомості про новий Mi 5, чутки про який ходять вже півроку, або бюджетну модифікацію Redmi Note, про який теж подейкують кілька тижнів. Але зображений на картинці пропелер повітряного млину аж ніяк не був схожий на електронний пристрій.
Були чутки про прогресивний генератор електричного струму для встановлення на дах, або “розумний” іонізатор повітря. Остання думка, мабуть буде найбільш вірною.

Італійські фани Mi знайшли пристрій, який, можливо, буде представлений завтра.

Це освіжувач повітря для дому. У Китаї і інших азійських країнах у мегаполісах дуже забруднене повітря. Тому подібний пристрій конче необхідний кожному мешканцю великих міст. Як стверджують італійці, зображений пристрій був створений китайською компанією Baomi. Тож, можливо Xiaomi або придбало цей девайс, або додало йому розумної взаємодії зі смартфонами Mi і прошивкою MIUI.

Подібні пристрої взагалі вписується у концепцію екологічного міні-всесвіту Xiaomi, яким його бачить Лей Цзюн. Таким чином, Mi-розумний дім, який керується Mi-смартфонами і MIUI, отримав ще один пристрій. Нагадаємо, раніше це були Mi-камера, Mi-розумна лампа і Mi-роутер.

Що насправді презентує Xiaomi ми дізнаємося завтра.

Русская версия

Xiaomi-windmill-teaser

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!