Новий витвір Xiaomi і Philips чекає на гроші потенціальних покупців

26 Червень 2016

Коментарі:

0
 26 Червня, 2016
 0

Минулого тижня багато хто помітив тізери нового виробу Xiaomi. В фанатських колах були на цю тему різні думки, але ми не помилилися і одразу визначили у деталях нового виробу лампу. Так, Xiaomi і Philips, які вже зробили один дуже гарний продукт, оголосили краудфандінгову кампанію з новою лампою. Вона відрізняється тим, що має два джерела світла – звичайний і вбудований у стійку. Це запобігає небезпеці для зору, яка виникає при обмеженості світового кола від лампи. До того ж, друга лампа може бути нічним освітленням.

Лампа, яка буде випускатися під брендом Mijia, зроблена з алюмінію і сілікону.

Основне джерело світла може генерувати освітлення до 1200 люкс. Також лампа має певні “розумні” властивості. Датчик освітленості визначає кількість світла у приміщенні і автоматично змінює освітленість, щоб запобігти напруження очей. До того ж, керувати освітленням можна за допомогою сенсорної панелі і, звісно, смартфона.

Приймаючи до уваги оголошену вартість пристрою у кампанії, близько 30 доларів, це буде досить конкурентний і корисний виріб. Подивимося на цей гаджет ближче.

lamp-001

lamp-002

lamp-003

lamp-004

lamp-005

lamp-006

lamp-007

lamp-008

lamp-009

lamp-010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.