Новий сервіс Xiaomi в Україні: ремонт за 24 години з рук до рук

11 Листопад 2015

Коментарі:

1
 Листопад 11, 2015
 1

Поки в Китаї киплять пристрасті з приводу грандіозного розпродажу, присвяченому Дню самотніх і Xiaomi вже наторгувала на 1 млрд юанів (3,6 млрд гривень), офіційний дистриб’ютор Xiaomi в Україні пропонує унікальну послугу: гарантійний ремонт та сервісне обслуговування продуктів Xiaomi за добу.

Звернення в будь-який сервіс-центр в Україні – ціла епопея навіть для преміум-брендів. По-перше, потрібно вибрати час для того, щоб відправитися в сертифікований сервіс-центр, який є не в кожному районі міста, та й не в кожному місті, навіть великому. Потім потрібно чекати в черзі кілька днів, потім вам скажуть що випадок важкий, пристрій ремонту на місці не підлягає, ми відправимо його в Китай-Корею-Тайвань-Купертіно :), а ви чекайте. Але навіть при успішному результаті вам доведеться провести тиждень без улюбленого смартфона, в якому у вас все життя або іншого улюбленого гаджета.

Xiaomi.UA пропонує абсолютно інший шлях.

banner-pick-mi

Якщо у вас зламався пристрій Xiaomi, незалежно від того, чи купили ви його в Україні, в магазині Mi.ua або в онлайн-магазині в Китаї, ви дзвоните в Mi-сервіс.

Протягом двох годин максимум до вас приїжджає кур’єр, забирає пристрій і через добу привозить справний.

Диво? Зовсім ні. Це нова послуга від Mi-сервісу в Україні, яка називається Pick Mi.

УВАГА! Умови дійсні поки тільки у Києві. Коли Mi-сервіс з’явиться у вашому місті, правило доби на ремонт прийде і до вас. Поки ж для іногородніх це правило діє з моменту доставки пристрою в столицю.

Вартість послуг: 299 грн і безкоштовний ремонт у випадку, якщо ви купували пристрій в Mi.ua і у вас гарантійний випадок.
                 299 грн + вартість ремонту у всіх інших випадках.

Телефон сервісного центру: +38 (044) 503-35-81

Про нові пристрої Mi сьогоднішнього дня ми розповімо завтра.

Русская версия

Пока в Китае кипят страсти по поводу грандиозной распродажи, посвященной Дню одиноких и Xiaomi уже наторговала на 1 миллиард юаней (3,6 млрд гривен), официальный дистрибьютор Xiaomi в Украине предлагает уникальную услугу: гарантийный ремонт и сервисное обслуживание продуктов Xiaomi за сутки.

Обращение в сервис-центр в Украине – целая эпопея даже для премиум-брендов. Во-первых, нужно выбрать время для того, чтобы отправиться в сертифицированный сервис-центр, которые имеется не в каждом районе города, да и не в каждом городе, даже крупном. Затем нужно ждать в очереди несколько дней, затем вам скажут что случай тяжелый, устройство ремонту на месте не подлежит, мы отправим его в Китай-Корею-Финляндию-Тайвань, а вы ждите. Но даже при благополучном исходе вам придется провести неделю без любимого смартфона, в котором у вас вся жизнь или другого любимого гаджета.

Xiaomi.UA предлагает совершенно другой путь.

Если у вас сломалось устройство Xiaomi, независимо от того, купили ли вы его в Украине, в магазине Mi.ua или в онлайн-магазине в Китае, вы звоните в Mi сервис.

В течение двух часов максимум к вам приезжает курьер, забирает устройство и через сутки привозит исправное.

Чудо? Вовсе нет. Это новая услуга от Mi-сервиса в Украине, которая называется Pick Mi.

ВНИМАНИЕ! Условия действительны пока только в Киеве. Когда Mi-сервис появится в вашем городе, правило суток на ремонт придет и к вам. Пока же для иногородних это правило действует с момента доставки устройства в столицу.

Стоимость услуг: 299 грн и бесплатный ремонт в случае, если вы покупали устройство в Mi.ua и у вас гарантийный случай.
299 грн + стоимость ремонта во всех других случаях.

Телефон сервисного центра: +38 (044) 503-35-81

О Mi новинках сегодняшнего дня мы расскажем завтра.

Коментарі

  1. Роман сказав:

    А если принести самому в сервисный центр ремонтируют в течении часа, ребята с сервиса молодцы, все на уровне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.