Новий процесор Xiaomi і вихід на Тайванский ринок

20 Лютий 2017

Коментарі:

0
 20 Лютого, 2017
 0
Категорія: Новини

Завтра відбудеться конференція Xiaomi на Тайвані, яка, можливо, сповістить про те, що компанія виходить на ринок цієї острівної держави. До цього офіційно Xiaomi не мала представництва, і продажі продукції також були невеликими, близько 100 000 смартфонів на рік.

До нас ця новина має відношення лише таке, що скоро, мабуть, масово з’являться смартфони “Тайвань едішн”.

Щодо континентальних планів Xiaomi, компанія планує презентувати свій власний процесор під кодовою назвою Pinecone. Наразі відомо, що процесор начебто існує у двох модифікаціях: Pinecone V670, побудований на восьми ядрах архітектури Cortex A53 з максимальною частотою 1,4 Ггц і відеочіпом Mali-T860 MP4, і Pinecone V970, де, окрім чотирьох ядер Cortex A53, є також швидкі ядра Cortex A73.

Ходять чутки, що принаймні, одна з версій очікуваного бюджетного флагмана Mi5C, буде зроблена на Pinecone V670. Про це свідчать результати тесту Geekbench, що з’явилися у мережі. Результати, скажемо щиро, не дуже вражають, але для випробувань власного чіпу треба ж з чогось починати.

Чекаємо на те, що презентують завтра на Тайвані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.