Новий продукт Xiaomi - навушники Xiaomi Quantie

4 Листопад 2015

Коментарі:

0
 4 Листопада, 2015
 0

Вчора маркетологи компанії Xiaomi обіцяли нам новий пристрій з “гарними низькими і високими частотами”. Ніхто не сумнівався, що це будуть нові навушники від 1 More. І ось, зустрічайте – навушники Xiaomi Quantie, які покликані замінити Piston 3.

mi-hybrid-headphones-014

mi-hybrid-headphones-001

Спочатку про технічні характеристики навушників

 • матеріал корпусу – метал
 • опір 32 Ом
 • вага 14 грам
 • чутливість 101 дБ
 • номінальна потужність 5 мВт
 • діапазон частот 20 Гц -20 кГц
 • пульт управління – є (3-х кнопковий)
 • 3.5 мм аудіо роз’єм.

  Як бачимо, у навушників досить високий опір, тому з деякими пристроями вони можуть грати тихіше звичайних 16 омних. Зате ширина динамічного діапазону може в них розкритися повною мірою.

  Корпус навушників виконаний з металу з високою точністю обробки. З’єднання динаміка з декількома мембранами з композитного сплаву і двох звукових каналів забезпечують широку сцену і точність відтворення в усьому діапазоні частот з мінімальними спотвореннями.

  У той час як динамік буде давати якісне звучання середніх і високих частот по прямому каналу, двоканальна система всередині корпусу буде розгойдувати баси.

  За інженерні розробки і якість звуку відповідав італійський звукоінженер Лука Біньярді, який створив також Mi Headphones Hi End класу.

  Навушники Xiaomi Quantie є гарнітурою, як і їх попередники. Мікрофон має високу чутливість 58 дБ і тепер його не потрібно підносити до рота під час відповіді, він вловить звук і в своєму природному положенні.

  Як і в попередній моделі Piston 3, проводи навушників обплетені кевларовой арматурою, що збільшує їх міцність на розрив.

  Також навушники комплектуються трьома парами амбушюр для різних розмірів вушної раковини.

  А тепер – фотографії новинки.

  Незабаром навушники Xiaomi Quantie надійдуть у продаж в магазин розумних гаджетівXiaomi.ua.

   

  mi-hybrid-headphones-005 mi-hybrid-headphones-002 mi-hybrid-headphones-003 mi-hybrid-headphones-004 mi-hybrid-headphones-006 mi-hybrid-headphones-007 mi-hybrid-headphones-008 mi-hybrid-headphones-009 mi-hybrid-headphones-010 mi-hybrid-headphones-011 mi-hybrid-headphones-012 mi-hybrid-headphones-013

  Русская версия

  Вчера маркетологи компании Xiaomi обещали нам новое устройство с “хорошими низкими и высокими частотами”. Никто не сомневался, что это будут новые наушники от 1 More. И вот, встречайте – наушники Xiaomi Quantie, которые призваны заменить Piston 3.

  mi-hybrid-headphones-014

  mi-hybrid-headphones-001

  Вначале о технических характеристиках наушников

  • материал корпуса — металл
  • сопротивление 32 Ом
  • вес 14 грамм
  • чувствительность 101 дБ
  • номинальная мощность 5 мВт
  • диапазон частот 20 Гц -20 кГц
  • пульт управления — есть (3-х кнопочный)
  • 3.5 мм аудио разъем.

  Как видим, у наушников довольно высокое сопротивление, поэтому с некоторыми устройствами они могут играть тише обычных 18 Омных.  Зато  ширина динамического диапазона может в них раскрыться в полной мере.

  Корпус наушников выполнен из металла с высокой точностью обработки. Соединение динамика с несколькими мембранами из композитного сплава и двух звуковых каналов обеспечивают широкую сцену и точность воспроизведения во всем диапазоне частот при минимальных искажениях.

  В то время как динамик будет давать качественное звучание средних и высоких частот по прямому каналу, двухканальная система внутри корпуса будет раскачивать басы.

  За инженерные разработки и качество звука отвечал итальянский звукоинженер Лука Биньярди, который создал также Mi Headphones Hi End класса.

  Наушники Xiaomi Quantie являются гарнитурой, как и их предшественники. Микрофон обладает высокой чувствительностью 58 дБ и теперь его не нужно подносить ко рту во время ответа, он уловит звук и в своем естественном положении.

  Как и в предшествующей модели Piston 3, провода наушников оплетены кевларовой арматурой, что увеличивает их прочность на разрыв.

  Также наушники комплектуются тремя парами амбушюр для разных размеров ушной раковины.

  А теперь – фотографии новинки.

  В скором времени наушники Xiaomi Quantie поступят в продажу в магазин разумных гаджетов Xiaomi.ua.

   

  mi-hybrid-headphones-005 mi-hybrid-headphones-002 mi-hybrid-headphones-003 mi-hybrid-headphones-004 mi-hybrid-headphones-006 mi-hybrid-headphones-007 mi-hybrid-headphones-008 mi-hybrid-headphones-009 mi-hybrid-headphones-010 mi-hybrid-headphones-011 mi-hybrid-headphones-012 mi-hybrid-headphones-013

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.