Новий продукт Xiaomi - навушники Xiaomi Quantie

4 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 4, 2015
 0

Вчора маркетологи компанії Xiaomi обіцяли нам новий пристрій з “гарними низькими і високими частотами”. Ніхто не сумнівався, що це будуть нові навушники від 1 More. І ось, зустрічайте – навушники Xiaomi Quantie, які покликані замінити Piston 3.

mi-hybrid-headphones-014

mi-hybrid-headphones-001

Спочатку про технічні характеристики навушників

 • матеріал корпусу – метал
 • опір 32 Ом
 • вага 14 грам
 • чутливість 101 дБ
 • номінальна потужність 5 мВт
 • діапазон частот 20 Гц -20 кГц
 • пульт управління – є (3-х кнопковий)
 • 3.5 мм аудіо роз’єм.

  Як бачимо, у навушників досить високий опір, тому з деякими пристроями вони можуть грати тихіше звичайних 16 омних. Зате ширина динамічного діапазону може в них розкритися повною мірою.

  Корпус навушників виконаний з металу з високою точністю обробки. З’єднання динаміка з декількома мембранами з композитного сплаву і двох звукових каналів забезпечують широку сцену і точність відтворення в усьому діапазоні частот з мінімальними спотвореннями.

  У той час як динамік буде давати якісне звучання середніх і високих частот по прямому каналу, двоканальна система всередині корпусу буде розгойдувати баси.

  За інженерні розробки і якість звуку відповідав італійський звукоінженер Лука Біньярді, який створив також Mi Headphones Hi End класу.

  Навушники Xiaomi Quantie є гарнітурою, як і їх попередники. Мікрофон має високу чутливість 58 дБ і тепер його не потрібно підносити до рота під час відповіді, він вловить звук і в своєму природному положенні.

  Як і в попередній моделі Piston 3, проводи навушників обплетені кевларовой арматурою, що збільшує їх міцність на розрив.

  Також навушники комплектуються трьома парами амбушюр для різних розмірів вушної раковини.

  А тепер – фотографії новинки.

  Незабаром навушники Xiaomi Quantie надійдуть у продаж в магазин розумних гаджетівXiaomi.ua.

   

  mi-hybrid-headphones-005 mi-hybrid-headphones-002 mi-hybrid-headphones-003 mi-hybrid-headphones-004 mi-hybrid-headphones-006 mi-hybrid-headphones-007 mi-hybrid-headphones-008 mi-hybrid-headphones-009 mi-hybrid-headphones-010 mi-hybrid-headphones-011 mi-hybrid-headphones-012 mi-hybrid-headphones-013

  Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!