Новий продукт Philips та Xiaomi - Philips EyeCare Lamp

2 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 2, 2016
 0

Голандська компанія з Ейндховена розповсюдила реліз, в якому сказано про новий спільний продукт Philips і Xiaomi – комфортну для зору лампи, яка управляється програмним продуктом Xiaomi.
Пристрій одержав назву Philips EyeCare і цілком йому відповідає, тому що його головне завдання – берегти зір власника. Настільна лампа підтримує кілька режимів освітленості, з яких можна вибрати оптимальний для часу доби, виду активності, і особливостей зору користувача.

Режими управляються за допомогою додатка MIUI і смартфона на ОС Android. Кращим доповненням до лампи є смартфони Xiaomi. За допомогою сенсора камери смартфон визначає інтенсивність освітлення і допомагає знайти оптимальні значення яскравості лампи Philips EyeCare.

LAC - Xiaomi lamp

LAC - Xiaomi lamp

“Ми почали співпрацю з найбільшим у Китаї та одним з найбільших у світі виробником смартфонів, – заявляє Олівія Кью, керівник відділу інновацій в Philips Lighting, – Компанія визнає користь об’єднання ідей і розробок для створення максимального комфорту для користувачів у кожній конкретній країні”.

Лю Де, співзасновник і віце-президент Xiaomi, підтверджує: “Ми раді співпрацювати з Philips, світовим лідером в області засобів освітлення. Голандська компанія ініціювала продаж цієї інноваційної настільної лампи в інтернет-магазині Xiaomi. Ця лампа може легко з’єднатися з домашньою екосистемою “розумного дому” Xiaomi, створюючи чудові можливості для наших користувачів. Ми вважаємо, що ця співпраця між двома сильними компаніями, безсумнівно, поліпшить привабливість платформи “розумного будинку” Xiaomi, так само як і досвід користувачів”.

Завдяки використанню інноваційної технології Philips Advanced Optical Lens, зменшується кількість відблисків, що дозволяє тонко налаштувати її профілі за допомогою додатка MIUI і смартфонів Xiaomi. Це допомагає запобігати зайвої напруги очей. Крім цього, без зменшення якості світла, лампа Philips EyeCare запобігає втомі очей.

Настільна лампа Philips може підключатися в систему “розумного будинку” Xiaomi і управлятися за допомогою інших пристроїв, таких як Mi Band або Mi Home Smart Kit, реагуючи на стан приміщення і присутність в ньому людини. Лампа підтримує Android 4.0, iOS 7.0 і вище.

LAC - Xiaomi lamp

Проект Philips EyeCare відбувся як стартап, який почав краудфандінг на торгових майданчиках Xiaomi і отримав необхідне фінансування від потенційних користувачів, які високо оцінили новинку.

Настільна лампа Philips EyeCare вже продається в магазинах Xiaomi з лютого 2016

Русская версия

Голландская компания из Эйндховена распространила релиз, в котором сказано о новом совместном продукте Philips и Xiaomi – комфортной для зрения лампе, которая управляется программным продуктом Xiaomi.
Устройство получило название Philips EyeCare и вполне ему соответствует, т.к. его главная задача – беречь зрение владельца. Настольная лампа поддерживает несколько режимов освещенности, из которых можно выбрать оптимальный для времени суток, вида активности и особенностей зрения пользователя.

LAC - Xiaomi lamp

LAC - Xiaomi lamp

Режимы управляются при помощи приложения MIUI и смартфона на ОС Android. Лучшим дополнением к лампе являются смартфоны Xiaomi. При помощи сенсора камеры смартфон определяет интенсивность освещения и помогает найти оптимальные значения яркости лампы Philips EyeCare.

“Мы рады сотрудничать с крупнейшим в Китае и одним из крупнейших в мире производителем смартфонов, – заявляет Оливия Кью, руководитель отдела инноваций в Philips Lighting. Компания признает пользу объединения идей и разработок для создания максимального комфорта для пользователей в каждой конкретной стране”.

Лю Дэ, соучредитель и вице-президент Xiaomi, подтверждает: “Мы рады сотрудничать с Philips, мировым лидером в области средств освещения. Голландская компания инициировала продажи этой инновационной настольной лампы в интернет-магазине Xiaomi. Эта лампа может легко соединиться с домашней экосистемой “умного дома” Xiaomi, создавая превосходный опыт для наших пользователей. Мы считаем, что это сотрудничество между двумя сильными компаниями, несомненно, улучшит привлекательность платформы “умного дома” Xiaomi, так же как и опыт пользователей”.

Благодаря использованию инновационной технологии Philips Advanced Optical Lens, уменьшается количество бликов при свечении лампы, что позволяет тонко настроить ее профили при помощи приложения MIUI и смартфонов Xiaomi. Это помогает предотвращать излишнее напряжение глаз. Кроме этого, без уменьшения качества света, лампа Philips EyeCare предотвращает усталость глаз.

LAC - Xiaomi lamp

Настольная лампа Philips может подключаться в систему “умного дома” Xiaomi и управляться при помощи других устройств, таких как Mi Band или Mi Home Smart Kit, реагируя на состояние помещения и присутствие в нем человека.

Проект Philips EyeCare состоялся как стартап, начавший краудфандинг на площадках Xiaomi и получивший необходимое финансирование от потенциальных пользователей, которые высоко оценили новинку.

Настольная лампа Philips EyeCare уже продается в магазинах Xiaomi с февраля 2016 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.