Новий продукт Philips та Xiaomi - Philips EyeCare Lamp

2 Лютий 2016

Коментарі:

0
 Лютий 2, 2016
 0

Голандська компанія з Ейндховена розповсюдила реліз, в якому сказано про новий спільний продукт Philips і Xiaomi – комфортну для зору лампи, яка управляється програмним продуктом Xiaomi.
Пристрій одержав назву Philips EyeCare і цілком йому відповідає, тому що його головне завдання – берегти зір власника. Настільна лампа підтримує кілька режимів освітленості, з яких можна вибрати оптимальний для часу доби, виду активності, і особливостей зору користувача.

Режими управляються за допомогою додатка MIUI і смартфона на ОС Android. Кращим доповненням до лампи є смартфони Xiaomi. За допомогою сенсора камери смартфон визначає інтенсивність освітлення і допомагає знайти оптимальні значення яскравості лампи Philips EyeCare.

LAC - Xiaomi lamp

LAC - Xiaomi lamp

“Ми почали співпрацю з найбільшим у Китаї та одним з найбільших у світі виробником смартфонів, – заявляє Олівія Кью, керівник відділу інновацій в Philips Lighting, – Компанія визнає користь об’єднання ідей і розробок для створення максимального комфорту для користувачів у кожній конкретній країні”.

Лю Де, співзасновник і віце-президент Xiaomi, підтверджує: “Ми раді співпрацювати з Philips, світовим лідером в області засобів освітлення. Голандська компанія ініціювала продаж цієї інноваційної настільної лампи в інтернет-магазині Xiaomi. Ця лампа може легко з’єднатися з домашньою екосистемою “розумного дому” Xiaomi, створюючи чудові можливості для наших користувачів. Ми вважаємо, що ця співпраця між двома сильними компаніями, безсумнівно, поліпшить привабливість платформи “розумного будинку” Xiaomi, так само як і досвід користувачів”.

Завдяки використанню інноваційної технології Philips Advanced Optical Lens, зменшується кількість відблисків, що дозволяє тонко налаштувати її профілі за допомогою додатка MIUI і смартфонів Xiaomi. Це допомагає запобігати зайвої напруги очей. Крім цього, без зменшення якості світла, лампа Philips EyeCare запобігає втомі очей.

Настільна лампа Philips може підключатися в систему “розумного будинку” Xiaomi і управлятися за допомогою інших пристроїв, таких як Mi Band або Mi Home Smart Kit, реагуючи на стан приміщення і присутність в ньому людини. Лампа підтримує Android 4.0, iOS 7.0 і вище.

LAC - Xiaomi lamp

Проект Philips EyeCare відбувся як стартап, який почав краудфандінг на торгових майданчиках Xiaomi і отримав необхідне фінансування від потенційних користувачів, які високо оцінили новинку.

Настільна лампа Philips EyeCare вже продається в магазинах Xiaomi з лютого 2016

Русская версия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Фан-сайт MIUI. Всі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволяється лише з зазначенням активного посилання на джерело!