Новий гігантський фаблет Xiaomi буде мати назву Max

18 Квітень 2016

Коментарі:

0
 18 Квітня, 2016
 0

Китайські маркетологи – утилітарні. Вони ніколи нічого не роблять даремно. Тому, щоб привносити в новини про продукцію нашої улюбленої Xiaomi, якусь цікавинку, доводиться додумувати за китайських маркетологів історії.

Так і сталося, наприклад, з голосуванням за назву нового, найбільшого за розмірами, смартфону Xiaomi. Потенційним покупцям і фанам був наданий вибір з кількох слів-синонімів, а для того, щоб не прогадати з результатом, для будь-якого з них були зареєстровані акаунти в Weibo.

Але ж це дуже прозаїчно, і я вважаю, що поділ видів продукції по окремих брендах було б відмінним ходом для такої різнобічної компанії. Втім, упевнений, маркетологи з Пекіну вже на цей рахунок теж щось придумали.

Мені ж залишається констатувати, що в списку назв переміг Max. Добре, що не Big, інакше було б занадто двозначно 🙂 А Макс – це потужно, хоча, Prime було б ще крутіше, але ця назва вже закріплено для продукції Xiaomi, виробленої в Індії.

Отже, що ж це буде за Макс? Маркетологи тут же пожвавішали і викотили витік верхньої частини корпусу нового великого фаблету Xiaomi Max. З цієї фотографії можна зробити висновки: вузькі рамки, відсутність кнопки, сканер відбитків ззаду, традиційний дизайн і великий екран для того, щоб дивитися на красивих дівчат в купальниках. Останні, щоправда, представлені в одному екземплярі, і намальовані ручкою.

Xiaomi Mi Max витік інформації

Незважаючи на те, чи достовірна ця фотографія, або це витік з складального цеху Lenovo, Meizu або ще якогось бренду, що випускає смартфони з закругленими кутами, з сертифікаційної заявки ми вже знаємо про те, що великому смартфону з діагоналлю екрана 6,4 дюйма і процесором Snapdragon 820 – бути!

Насправді, такий гігант – це хороший місток між смартфоном і планшетом, і по суті пристрій “два в одному”. Як скоро з’явиться цей пристрій в реальності – подивимося. Я думаю, від середини червня до середини липня. Але ставок не роблю. В мене вже є планшет.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.