Новий дизайн екрану блокування MIUI 9

11 Липень 2017

Коментарі:

2
 11 Липня, 2017
 2

Xiaomi в даний час працює над наступною ітерацією своєї Android-оболонки під назвою MIUI. Ми вже чули, що майбутня MIUI 9 надійде з багатозадачною функціональністю та з функцією розділених екранів. І ось тепер маємо один з основних елементів редизайну оболонки, що був оприлюднений у Китаї завдяки черговому “витоку”.
Те, що ви бачите на зображенні, – це новий блокуючий екран MIUI, який дебютує в MIUI 9. Внизу є зручний ярлик, що активує функцію ліхтарика для світлодіодного спалаху.
Вище є кілька ярликів для додатку MiJia екосистеми Xiaomi, Mi Pay, Universal Remote Control і карти Mi Bus. Все це, очевидно, більш актуально в Китаї, але гарною новиною є те, що ярлики, як повідомляється, будуть налаштовуватися користувачем.

Офіційна сторінка MIUI на сайті Weibo компанії Xiaomi вже підтвердила, що насправді це дизайн блокуючого екрану MIUI 9. Ходять чутки, що нова ітерація оболонки Android буде готова до 16 серпня. Вона також повинна вперше дозволити самостійно видаляти системні програми, і, мабуть, з цієї версії зникне функціональність SMS-планування.

Що ж до смартфону, що ми очікували, то сьогодні було анонсовано Mi Note 2 з 6 ГБ оперативної пам’яті.

Коментарі

  1. Юрій сказав:

    Чому коли я хочу оновити фото екрану блокування пише неможливо завантажити фото??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.