Новинки Xiaomi: розумні будильник і камера

12 Жовтень 2016

Коментарі:

0
 12 Жовтня, 2016
 0

Компанія Xiaomi протягом минулого тижня дражнила нас тизерами своїх новинок, і ось вони презентовані офіційно.

Перша – це музичний будильник Xiaomi MI Music Alarm Clock.

Він виконаний у форм-факторі музичної Bluetooth колонки. Як кажуть, грає він дуже гучно і з якісним звуком. Всі ми знаємо, що у малогабаритній акустиці Mi має багатий досвід і декілька дійсно якісних зразків продукції.

mi-music-alarm-clock-1

Щодо будильника, то він також показує час, який встановлюється кнопкою керування нагорі. Вона ж регулює гучність.

mi-music-alarm-clock-2

Якщо спарувати будильник Xiaomi MI Music Alarm Clock із смартфоном, то можна в якості мелодії для пробудження використовувати улюблені мелодії з свого плейлисту.

mi-music-alarm-clock-3

Будильник може безперервно грати до 8 годин завдяки акумулятору ємністю 2600 mAh, а у режимі очікування пристрій може працювати до 360 годин.

mi-music-alarm-clock-4

Інша новинка – ще одна розумна камера Small Square Smart Camera. Незрозуміло в її назві слово “квадратна”, бо вона має вигляд куба з довжиною грані усього 5 сантиметрів.

Ця камера дійсно може бути непомітною вдома, але вона здатна виконувати багато функцій.

small-smart-cube-camera-xiaomi-1

По-перше, вона має інфрачервоне бачення аж на 9 метрів. До того ж, вона може зберігати ваш сон, бо увімкне тривогу при перевищенні безпечної концентрації чадного газу, або диму.

xiaomi-small-square-smart-camera-1

xiaomi-small-square-smart-camera-2

До того ж, вона може бути використана як звичайна камера. Small Square Smart Camera знімає відео з роздільною здатністю FullHD.

Камера продається разом з магнітною основою, за допомогою якої камеру можна прикріпити буквально до кожної металічної основи. Якщо розташувати декілька камер разом, можна передивлятися сферичне відео. Для цього знадобиться спеціальний софт.

xiaomi-small-square-smart-camera-4

Ось таких маленьких і корисних помічників пропонує оселити у себе вдома Xiaomi. Але ж ми всі чекаємо на новий мега-фаблет, правда?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.