1 Березень 2017

Коментарі:

0
 1 Березня, 2017
 0
Категорія: Новини

Вчора ми ознайомилися з деякими властивостями нового процесора Xiaomi, який отримав назву Pinecone S1. Тепер можна подивитися на нього уважніше.

Компанія Xiaomi ще три роки тому придбала виробника процесорів і два роки спеціалісти займалися розробкою власного чіпу.

Перший робочий зразок був вироблений наприкінці минулого року і у грудні 2016 р. вдалося зробити перший дзвінок на смартфоні з новим процесором. Виробництво власних процесорів дає Xiaomi певний простір для маневрів. Тепер можна не залежати від дефіциту кристалів у Qualcomm або Intel, чи недостатньої продуктивності чіпів МТК.
До того ж, власні процесори виробляють головні конкуренти Xiaomi: Huawei та Samsung.

Подивимося, що вдалося зробити Xiaomi із своїм першим чіпом.

Pinecone S1 – це восьмиядерна система із чотирьох прискорених ядер Cortex A53 з максимальною частотою 2,2 ГГц і чотирьох штатних ядер A53 з частотою 1,4 ГГц.
Процесор зроблений за 28 нм HPC техпроцесом.
В систему інтегрований відеочіп Mali-T860 на чотири ядра. Він відрізняється значною економічністю.
Процесор має AFBC + ASTC технології обробки зображень. Це дозволяє покращити якість знімків камери і відображення зображень на дисплеї.
Також процесор підтримує 32-бітну обробку (DSP) голосу, що позитивно впливає на передачу високоякісного звуку при VoIP розмовах.
Є підтримка 14-бітної подвійної обробки зображень (dual ISP). Це робить роботу камери ефективнішою і знижую рівень цифрового шуму. Чутливість камери до світла зросла на 150%.
Також процесор має модем, який може отримувати оновлюватися по ОТА. Це дає можливість гнучко підтримувати нові стандарти зв’язку.
У процесор вбудована система безпеки на рівні чіпу, що, між іншим, дозволяє визначати несправжні сотові станції і ігнорувати їх, та багато іншого, включаючи підтримку сучасних систем шифрування.

У продуктивності процесор Pinecon S1 знаходиться поруч з Snapdragon 625, MTK P10 і P20. У деяких тестах, він перевершує їх, у деяких поступається. Тож, можна назвати його чіпом середнього класу.

Зрозуміло, що створення процесора зараз неможливе без патентів і доробок багатьох відомих розробників.

Тут можна наочно уявити собі архітектуру процесору

І економію енергії новим відеочіпом

Ми всі знаємо, що це ще не все. Нас чекає зустріч з більш потужним і прогресивним процесором Pinecon S2. Але, коли це буде, наразі невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.