15 Березень 2016

Коментарі:

0
 15 Березня, 2016
 0

Компанія Xiaomi починає весну з масового випуску новинок. І якщо деякі з них анонсуються, то оновлення існуючих пристроїв проходять тихо. Прийшов час оновлення для “розумної” розетки Mi Smart Socket.

mi-plug002

Друга версія пристрою стала більш компактною. Її розміри – 55x44x31 мм. Розетка як і раніше підходить для всіх стандартів електроприладів. Тепер вона стала ще більш захищеною. Завдяки застосуванню нових матеріалів, вона здатна витримати температуру до 730 градусів.

mi-plug003

mi-plug004

mi-plug005

Крім цього, вона оснащена термометром, який відстежує режим її роботи. Як тільки температура збільшується до критичного значення, розетка відключається.

Mi Smart Socket 2, як і попередниця, управляється через Wi Fi. За допомогою смартфона і додатку для MIUI, можна відстежити роботу кожного приладу включеного в розетку і відключати їх, навіть не перебуваючи в квартирі.

mi-plug006

mi-plug007

“Розумна” розетка Xiaomi є важливою складовою системи “розумного” будинку і управляється єдиним додатком Mi Smart Home.

Русская версия

Компания Xiaomi начала весну с массового выпуска новинок. И если некоторые из них анонсируются, то обновления существующих устройств проходят тихо. Пришло время обновления для “умной” розетки Mi Smart Socket.

mi-plug002

Вторая версия устройства стала более компактной. Ее размеры – 55x44x31 мм. Розетка по-прежнему подходит для всех стандартов электроприборов. Теперь она стала еще более защищенной. Благодаря применению новых материалов, она способна выдержать нагрев до 730 градусов.

mi-plug003

mi-plug004

mi-plug005

Кроме этого, она оснащена термометром, который отслеживает режим ее работы. Как только нагрев увеличивается до критичного значения, розетка отключается.

Mi Smart Socket 2, как и предшественница, управляется через Wi Fi. С помощью смартфона и приложения MIUI, можно отследить работу каждого прибора включенного в розетки и отключать их даже не находясь в квартире.

mi-plug006

mi-plug007

“Умная” розетка Xiaomi является важной составляющей системы “умного” дома и управляется единым приложением Mi Smart Home.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.