Новинки Xiaomi: Mi Band Pulse з пульсометром

9 Листопад 2015

Коментарі:

0
 9 Листопада, 2015
 0

Довгоочікуваний фітнес-браслет Mi Band Pulse з пульсометром нарешті вийшов у продаж. Про цей пристрій було багато чуток протягом останнього року, але Xiaomi зберігала мовчання до самого моменту появи цього пристрою на вітрині свого магазину.

mi-band-1s-002

mi-band-1s-003

mi-band-1s-004

Досі не зовсім зрозумілий принцип контролю пульсу, чи буде він постійним або для фіксації показника потрібно буде ініціювати цю дію зі смартфону.

mi-band-1s-005

Відомо лише, що знімається частота серцебиття лазерним методом. Він поступається у точності іншим сенсорам, але і ціна пристрою не становить сотню доларів, як у професійних трекерів.

Зовні браслет Mi Band Pulse майже нічим не відрізняється від свого попередника, що рекордно продається по всьому світу, окрім лінійних розмірів.

mi-band-1s-009

2015-11-09_154130

Як бачимо, новий браслет став довшим і товщі. Чи підійде до нього браслет від звичайного Mi Band? Враховуючи, що зроблений він з силікону, він цілком може розтягнутися на невелику різницю у розмірах, але краще використовувати браслети, призначені конкретно для цього пристрою.

Що ж стосується зарядного кабелю, то він змінився. Старий кабель не підійде до нового браслету.

mi-band-1s-013

mi-band-1s-012

mi-band-1s-011

Головне питання, що виникає у покупців Mi Band Pulse: скільки тепер браслет може протриматися на одній зарядці. Виробник і тестери свідчать, що не менше 20 діб.

Крім датчика пульсу, розташованого на нижній частині корпусу, ніяких змін не відбулося. Датчики, як і раніше, відстежують кількість кроків, якість сну, є режим “біг”. Браслетом можна розблокувати смартфони (підтримуються Mi 2 / 2S / 2A, Mi 3, Mi 4, Mi Note, Mi 4C, Redmi 1S, Redmi 2 / 2A, Redmi Note, Redmi Note2). Також він має функцію “розумний будильник” і може вібрацією оповіщати про дзвінки та SMS.

Вимоги до підтримуваних пристроїв у Mi Band Pulse залишилися такими ж:

Android 4.4 + & support Bluetooth 4.0: For Android devices
iOS 7 – For Apple devices: iPhone 4s / 5 / 5c / 5s / 6/6 Plus

Як і в минулій моделі для пристрою доступні різнокольорові і преміум ремінці.

mi-band-1s-006

mi-band-1s-007

mi-band-1s-008

mi-band-1s-010

Русская версия

Долгожданный фитнес-браслет Mi Band Pulse с пульсометром наконец-то вышел в продажу. Об этом устройстве было много слухов на протяжении последнего года, но Xiaomi хранила молчание до самого момента появления этого устройства на витрине своего магазина.

mi-band-1s-002

mi-band-1s-003

mi-band-1s-004

До сих пор не совсем понятен принцип контроля пульса, будет ли он постоянным или для фиксации показателя нужно будет инициировать это действие со смартфона.

mi-band-1s-005

Известно лишь, что снимается частота сердцебиения лазерным методом. Он уступает в точности другим сенсорам, но и цена устройства не составляет сотню долларов, как у профессиональных трекеров.

Внешне браслет Mi Band Pulse почти ничем не отличается от своего предшественника, рекордно продавшегося по всему миру, кроме линейных размеров.

mi-band-1s-009

2015-11-09_154130

Как видим, новый браслет стал длиннее и толще. Подойдет ли к нему браслет от обычного Mi Band? Учитывая, что сделан он из силикона, он вполне может растянуться на небольшую разницу в размерах, но лучше использовать браслеты, предназначенные конкретно для этого устройства.

Что же касается зарядного кабеля, то он изменился. Старый кабель не подойдет к новому браслету.

mi-band-1s-013

mi-band-1s-012

mi-band-1s-011

Главный вопрос, возникающий у покупателей Mi Band Pulse: сколько теперь браслет может продержаться на одной зарядке. Производитель и тестеры свидетельствуют, что не менее 20 дней.

Кроме датчика пульса, расположенного на нижней части “личинки”, никаких изменений не произошло. Датчики по-прежнему отслеживают количество шагов, качество сна, имеется режим “бег”. Браслетом можно разблокировать смартфоны (поддерживаются Mi 2/2S/2A, Mi 3, Mi 4, Mi Note, Mi 4C, Redmi 1S, Redmi 2/2A, Redmi Note, Redmi Note2). Также он имеет функцию “умный будильник” и может вибрацией оповещать о звонках и пришедших SMS.

Требования к поддерживаемым устройствам у Mi Band Pulse остались прежними:

Android 4.4 + & support Bluetooth 4.0 : For Android devices
iOS 7 – For Apple devices : iPhone 4s / 5 / 5c / 5s / 6 / 6 Plus

Как и в прошлой модели для устройства доступны разноцветные и премиум ремешки.

mi-band-1s-006

mi-band-1s-007

mi-band-1s-008

mi-band-1s-010

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.