Новинки від Xiaomi: стабільна прошивка для Mi 5S і Redmi Note 3 та нові версії гаджетів

11 Квітень 2017

Коментарі:

0
 11 Квітня, 2017
 0
Категорія: Новини

Вівторок на нашому сайті повинен бути присвячений софтовим новинам, тому почнемо з них.

По-перше, з’явилася стабільна глобальна прошивка MIUI 8.2 для двох смартфонів: Mi 5S і Redmi Note 3 Qualcomm. Варіанти для прошивки через рекавері і фастбут можна завантажити на сторінці прошивки ТУТ.

По-друге, вийшла нова версія додатку для розблокування завантажувача Mi Unlock App. В ньому є нові фукнції:

– видалення всіх даних користувача під час розблокування;
– додана функція визначення наявності драйверів пристрою на вкладці “Про додаток”;
– додано перевірку оновлень на вкладці “Про додаток”;
– оптимізовано визначення пристрою і виправлені помилки з’єднання.

Завантажити нову версію Mi Unlock App можна ТУТ.

Тепер від софту перейдемо до гаджетів, тому що під час фестивалю, присвяченому 7-річчю компанії Xiaomi з’явилося багато новинок.

Тож, перша – оновлення шолому віртуальної реальності, який отримав назву Mi VR Play 2. На відміну від першої версії шолому, нова модель має покритя з тканини, до того ж, внутрішня поверхня має м’яку підкладку, яку можна знімати для прання.

Смартфон можна вставити у специальний паз, який має силіконові накладки, які попереджують механічні пошкодження екрану і корпусу смартфону. Розміри екранів смартфонів, які буде підтримувати новий шолом віртуальної реальності від Xiaomi не уточнюються, але, судячи з розмірів пристрою, смартфони з великими екранами знову залишаться поза можливостями нового шолому.

До продажу в Китаї пристрій надійде 19 квітня.

Другий гаджет – нова версія популярної Bluetooth колонки Xiaomi Square Bluetooth Speaker 2. Відмінністю нового спікера від старого, між іншим, є підтримка Bluetooth 4.2. Як бачимо, зовні пристрій мало чим відрізняється від попередника.

В описі колонки кажуть про підвищення її автономності. Чи зміниться на краще якість і потужність звуку, які і до цього були дуже гарними, стане відомо з оглядів пристрою, коли він надійде до продажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.