Новинки екосистеми Xiaomi: розумні штори Aqara

10 Травень 2017

Коментарі:

2
 10 Травня, 2017
 2

Історію про безшумні штори, омріяні Надін Херлі, ми розкажемо незабаром, а зараз дві свіжі новини.

Вийшла глобальна стабільна прошивка для Redmi Note 4 MTK. Вона має назву V8.2.1.0.MBFMIDL і завантажити версії для рекавері і фастбуту можна на сторінці прошивки Global Stable MIUI 8.2.

Друга новина: В Індії презентовано смартфон Redmi 4. Це означає, що ця модель отримає повноцінну офіційну глобальну прошивку. До того ж, індійська модель, за чутками, буде оснащена 4 ГБ оперативної пам’яті. Про початок продажу наразі нічого не відомо.

А тепер про корисний пристрій для розумного дому.
На відміну від неспокійного сусіда Кім Чен Ина, який спить і бачить Америку в ядерних руїнах, китайські компанії дуже плідно використовують американські ідеї, причому з таких несподіваних джерел, що дядько Сем тільки встигає чухати свій зоряно-смугастий капелюх. Знала б одноока Надін, персонаж нашумілого свого часу психоделічно-загадкового серіалу “Твін Пікс”, одержима винаходом безшумних штор, що через чверть століття Xiaomi не просто згадає про її ідеї, а створить щось набагато привабливіше – розумний механізм для практично повної інтелектуалізації процесу шторокерування!

Aqara Smart Curtain – ось ім’я девайса, покликаного зробити новий рішучий крок в процесі атрофування м’язової маси користувачів Mi-гаджетів. “Система “розумний будинок” скоро знищить людство!” – так, або приблизно так недавно висловився відомий фізик-теоретик Вільям Хокінг про перспективи розвитку штучного інтелекту. Чи не нові смарт-штори від Xiaomi він мав на увазі?

Безшумний (30 дБ) і вельми енергоефективний привід, мало того, що підключається до датчиків системи управління домашнім начинням Mi Home і повністю управляється зі смартфона по протоколу ZigBee, що дозволяє налаштувати час закриття і відкриття штор, дана система також автоматично реагує на користувача, що підійшов помилуватися завіконними красотами.

Тут би ще розумну систему розпізнавання образів від флагманського смартфона Mi 6 додати, а то бозна, в якому вигляді людина до вікна підійшла. Та й функція припинення закривання в разі наявності перешкоди трохи спантеличує. Раптом спробує невдалий “казанова” за фіранками сховатися, а вони і зупиняться, зачепившись за яку-небудь деталь, що випирає? Не біда! Легким дотиком штори знову приводяться у рух.

Якщо ж возитися з телефонними настройками немає бажання, можна скористатися спеціальним датчиком і дистанційно послати двигуну необхідну команду.

А в цілому, Xiaomi як завжди порадувала дуже цікавою розробкою. Нам же залишається сподіватися, що погубить все-таки людей не пиво, і не система “розумний будинок”, і продовжувати боротися з домашньою рутиною за допомогою  нових досягнень Mi-інтелекту.

І якщо третій сезон “Твін Пікс” тільки готується 21 травня вийти на екрани, і далеко не факт, що безшумні штори від Надін таки будуть представлені світу, то Aqara Smart Curtain вже доступна для попереднього замовлення в Китаї за ціною $ 145.

 

Коментарі

  1. Руслан сказав:

    Клас! Давно про таке мріяв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.