Новинки екосистеми Mi: рюкзак і маска-респіратор

15 Листопад 2016

Коментарі:

0
 Листопад 15, 2016
 0
Категорія: Новини

Щоб осягнути весь об’єм нових пристроїв, які щотижня з’являються у екосистемі Мі, треба інформувати про них майже щодня. Тому наступна серія публікацій буде присвячена саме їм. А почнемо ми з новинок минулого тижня.

Перше – це респіратор.

maska-01

Всі знають, як погано в китайських містах з чистим повітрям. Забруднення призвело до того, що просто знаходитися на вулиці стає небезпечно. Тому, піклуючись про здоров’я громадян, компанія Xiaomi знаходить нові стартапи, які переймаються захистом людини від навколішнього середовища.

maska-04

Черговий зразок цього – активний респіратор, який зараз виставлений на краудфандінг.

maska-03

Це звичайна маска, в яку вмонтований пристрій для нагнітання повітря.

maska-02

Між вентиляторами і внутрішньою поверхнею маски розташовані чотири фільтри. Можна здогадатися, що серед них є звичайний бавовняний фільтр для захисту від пилу, фільтр, для захисту від формальдегідів, можливо, фільтр з активованим вугіллям, чи іншою активною речовиною, яка зв’язує чадний газ і знову бавовняний.

maska-05

Для нас ще незвично ходити по місту у масці, і тому ця естетика нам незрозуміла, але китайці вимушені до цього звикати.

maska-06

Пристрій має кнопки керування, а також, керується за допомогою спеціального додатку.

Будемо сподіватися, що нам така маска ще не знадобиться для прогулянок, а для роботи людей, що мають контакт з пилом, фарбою, газом тощо, це дуже корисна річ.

Тепер про більш приємну новинку. Компанія 90 points, яка належить до екосистеми Mi, презентувала новий рюкзак, який не пропускає воду.

xiaomi-ruksak-waterproof-1

До того ж, він має модний вигляд, невелику вагу (лише 771 грам) і достатні розміри, щоб вмістити у собі 14-дюймовий ноутбук.

xiaomi-ruksak-waterproof-3

Рюкзак 90 points можна відкрити двома способами – традиційним, який відкриває відділення для ноутбука, і відділення для інших речей, яке відкривається зіпером, розташованим на зовнішній поверхні.

xiaomi-ruksak-waterproof-5

Як запевняють виробники, цей рюкзак дійсно не пропускає воду і є бажаним подарунком для студентів, молоді, яка веде активний спосіб життя.

xiaomi-ruksak-waterproof-4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.