Новини Xiaomi: Windows 10 на Mi 4 та чутки про Redmi 3

18 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 18, 2015
 0

Поки всі чекають 24 листопада, коли буде представлений новий смартфон Xiaomi, нас чекають не менш захоплюючі події. Наприклад, глава розробників ОС Windows повідав про те, що в День подяки смартфон Mi 4 отримає Windows 10. А оскільки День подяки у США відзначається в четвертий четвер листопада, то це трапиться завтра. Як доказ було додано фотографію флагмана Xiaomi з Windows на борту.

mi4

Також з’явилися відомості від інсайдерів, про те, що крім Redmi Note 2 pro та нового флагмана Mi 5 пекінська компанія збирається представити бюджетний смартфон – оновлення лінійки Redmi. Поки він носить назву Redmi 3. Про його характеристики нічого не говориться, згадується лише те, що вийде він до китайського Нового року, який, відзначається в лютому.

Також до кінця року очікується вихід Mi Pad 2, з технічними характеристиками якого ми вже дещо познайомилися.

Останній місяць року обіцяє бути насиченим новими пристроями і подіями, тому не розслабляйтеся.

Русская версия

Пока все ждут 24 ноября, когда будет представлен новый смартфон Xiaomi, нас ожидают не менее захватывающие события. Например, глава разработчиков ОС Windows поведал о том, что в День благодарения смартфон Mi 4 получит Windows 10. А поскольку День благодарения в США отмечается в четвертый четверг ноября, то это случится завтра. В качестве доказательства была приложена фотография флагмана Xiaomi с Windows на борту.

mi4

Также по просочившимся сведениям от инсайдеров, кроме Redmi Note 2 pro и нового флагмана Mi 5 пекинская компания собирается представить бюджетный смартфон – обновление линейки Redmi. Пока он носит название Redmi 3. О его характеристиках ничего не говорится, упоминается лишь то, что выйдет он до китайского Нового года, который ,как известно, отмечается в феврале.

Также до конца года ожидается выход Mi Pad 2, с техническими характеристиками которого мы уже слегка познакомились.

Последний месяц года обещает быть насыщенным новыми устройствами и событиями, поэтому не расслабляйтесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.