Новини Xiaomi: стали відомі деталі про Mi Pad2 та Mi 5

12 Листопад 2015

Коментарі:

0
 Листопад 12, 2015
 0

Під час грандіозного розпродажу, в підсумку якого компанія Xiaomi стала кращим трейдером з результатом 1,25 млрд юанів, був без особливого шуму випущений новий смартфон. Він отримав назву Redmi 2A Prime і його відмінність від звичайного 2А – збільшений об’єм оперативної і флеш-пам’яті. У новому пристрої їх відповідно 2 і 16Гб.

В іншому апарат ідентичний попередникові. Ось його характеристики:

  • – 4,7-дюймовий HD дисплей
  • – 4-ядерний процесор Leadcore LC1860
  • – 2 ГБ RAM + 16 ГБ ROM
  • – Дві SIM картки
  • – Камери на 8 Мп і 2 Мп
  • – Акумулятор на 2200 мАг
  • – MIUI 7 на базі Android 4.4.4

Але найцікавіше полягає не в цьому. Несподівано стало відомо про те, що абсолютно нові пристрої Xiaomi – Mi Pad 2 і смартфон Mi Gemini (Mi 5), вже існують у природі, тому що на Geekbench з’явилися результати тестування їх процесорів.

Так стали відомі подробиці про те, що стало основою цих пристроїв.

Отже, почнемо з Mi Pad 2. Першому поколінню планшетів Xiaomi, скажемо прямо, не щастило. Оновлення планшет отримував в останню чергу, нові розробки обходили його стороною. Подивимося, яка доля буде у його новій версії, яка повинна вийти в продаж до кінця року.

mipad2

Як бачимо, серцем нового планшета буде 4-ядерний процесор Intel Atom x5-Z8500, що працює на частоті до 2,2 Ггц, також у планшета буде 2 Гб оперативної пам’яті. Управлятися планшет буде, ймовірно, MIUI на Android 5.1. Однак, є чутки, що ОС може стати і Windows 10.

Тепер перейдемо до загадкового смартфону Mi Gemini. Швидше за все це буде довгоочікуваний Mi 5, презентація якого очікується 28 листопада або на початку грудня.

Обчислювальні потужності в ньому представлені новітнім, презентованим буквально вчора 4-ядерним Qualcomm Snapdragon 820, працюючим на частотах до 1,6 Ггц. Також на борту смартфона буде 3 Гб оперативної пам’яті. І головною родзинкою нового пристрою буде Android 6.

Таким чином, можна зробити висновок, що обидва пристрої вже існують у вигляді працюючих прототипів, або, цілком можливо, вже йде їх масове виробництво, щоб випустити їх на ринок найближчим часом.

Spoiler title
Русская версия

Во время грандиозной распродажи, в результате которой компания Xiaomi стала лучшим трейдером с результатом 1,25 млрд юаней, все же был без особого шума выпущен новый смартфон. Он получил название Redmi 2A Prime и его отличие от обычного 2А – увеличенный объем оперативной и флэш-памяти. В новом устройстве их соответственно 2 и 16Гб.

В остальном аппарат идентичен предшественнику. Вот его характеристики:
4,7-дюймовый HD дисплей
4-ядерный процессор Leadcore LC1860
2 ГБ RAM + 16 ГБ ROM
Две SIM
Камеры на 8 Мп и 2 Мп
Аккумулятор на 2200 мАч
MIUI 7 на базе Android 4.4.4

Но самое интересное состоит не в этом. Неожиданно стало известно о том, что совершенно новые устройства Xiaomi – Mi Pad 2 и смартфон Mi Gemini (Mi 5 ), уже существуют в природе, так как на Geekbench появились результаты тестирования их процессоров.

Так стали известны подробности о том, что стало основой этих устройств.

Итак, начнем с Mi Pad 2. Первому поколению планшетов Xiaomi, скажем прямо, не везло. Обновления планшет получал в последнюю очередь, новые разработки обходили его стороной. Посмотрим, какая судьба будет у его новой версии, которая должна выйти в продажу до конца года.

mipad2

Как видим, сердцем нового планшета будет 4-ядерный процессор Intel Atom x5-Z8500 , работающий на частоте до 2,2 Ггц, также у планшета будет 2 Гб оперативной памяти. Управляться планшет будет, очевидно, MIUI на Android 5.1. Однако, есть слухи, что ОС может стать и Windows 10.

Теперь перейдем к загадочному смартфону Mi Gemini. Скорее всего это будет долгожданный Mi 5, представление которого ожидается 28 ноября или в начале декабря.

Вычислительные мощности в нем представлены новейшим, представленным буквально вчера 4-ядерным Qualcomm Snapdragon 820, работающим на частотах до 1,6 Ггц. Также на борту смартфона будет 3 Гб оперативной памяти. И главной изюминкой нового устройства будет Android 6.

Таким образом, можно сделать вывод, что оба устройства уже существуют в виде работающих прототипов, или, вполне возможно, уже идет их массовое производство, чтобы выпустить их на рынок в ближайшее время.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.