Новини про процесори для пристроїв Xiaomi

4 Січень 2016

Коментарі:

0
 4 Січня, 2016
 0

Новий рік приніс нам багато новин про те, якими будуть нові пристрої Xiaomi. Загалом йшлося про процесорны рішення для новинок.

Приміром, старша версія фаблет Redmi Note 3 pro отримає процесор Qualcomm snapdragon 650, а не 808, як передбачалося раніше. Це рішення досить потужне і, найголовніше, багатообіцяюче в плані роздільності 4К.

В цій платформі присутні два ядра Cortex-A72, що можуть працювати на частоті до 1,8 Ггц, і чотири більш повільних 1,2 гігагерцових ядра архітектури Cortex-A53 плюс графічний адаптер Adreno 510.

Цей процесор підтримує роздільність матриць камер до 21 Мп і відео з роздільною здатністю 4К. Також він потягне роздільність матриці екрана Quad HD (2560 x 1600 пікселів), можливість використання Wi Fi аудіо ЦАП, швидку підзарядку і пердачу даних LTE Cat.8.

Іншими словами, можна очікувати цікаві рішення. Але для Redmi Note 3 всі параметри вже відомі. Екран буде як і раніше мати роздільну здатність FHD, можливо, користувачів здивують більш гарною камерою.

Набагато цікавіше йдуть справи з Redmi 3. На роль “серця” новинки бюджетної лінійки смартфонів Xiaomi претендують відразу три “камені”.

Це може бути Helio Р10 від МТК. Цей процесор має вісім ядер архітектури Cortex-A53 і відеоадаптер Mali-T860. Ядра працюють на частотах до 2Ггц, процесор підтримує камери з матрицями до 21 Мп і передачу даних LTE Cat.6.

Однак, в даних центру сертифікації TENAA вказано процесор з частотою до 1,5 Ггц. Тому, крім новинки від МТК, місце центрального процесора може зайняти Qualcomm Snapdragon 615 або ж, якщо говорити про МТК, MT6753T.

Є також думка, що головним елементом стане процесор Qualcomm Snapdragon 617, і в такому випадку Redmi 3 стане першим пристроєм на цій платформі. Процесор підтримує протокол передачі даних LTE Cat.7 і відеоадаптер Adreno 405.

Насправді, у кожного процесора є свої переваги, але по суті їх вихідні характеристики приблизно однакові. Для кінцевого користувача набагато цікавіший інший слух, про те, що батарея в Redmi 3 матиме ємність 4000 мАг. Поки це не корелює із заявленими розмірами пристрою, але до презентації, очікуваної наприкінці січня, все може змінитися.

Крім того, стало відомо про те, що компанія Intel розробила спеціальну тарифну сітку для своїх процесорів, які імовірно будуть поставлятися для нотубуков Xiaomi. Це означає, що маркетологи пророкують ноутбукам пекінського гіганта великий попит, що і викликало коригування відпускних цін процесорів.

Всі ці новини говорять нам про те, що виробники процесорів відчувають великий інтерес до продукції Xiaomi і готові йти на поступки на тлі чуток про те, що компанія починає підготовку до запуску власної виробничої лінії процесорів, що знизить залежність від зовнішніх виробників і знизить витрати, а отже, і ціни на продукцію, зробивши її ще більш конкурентоспроможною.

Очевидно, в цьому році нас очікує цікавий асортимент і зміни в розстановці сил серед головних вендорів. Покупець від цього лише виграє.

Русская версия

Новый год принес нам много новостей о том, какими будут новые устройства Xiaomi. В основном речь шла о процессорных решениях для новинок.

К примеру, старшая версия фаблета Redmi Note 3 pro получит процессор Qualcomm snapdragon 650, а не 808, как предполагалось ранее. Это решение достаточно мощное и, что самое главное, многообещающее в плане разрешения 4К.

В этой платформе присутствуют два ядра Cortex-A72, могущих работать на частоте до 1,8 Ггц, и четыре более медленных 1,2 гигагерцовых ядра архитектуры Cortex-A53 плюс графический адаптер Adreno 510.

Этот процессор поддерживает разрешение матриц камер до 21 Мп и видео с разрешением 4К. Также он потянет разрешение матрицы экрана Quad HD (2560 x 1600 точек), возможность использования Wi Fi аудио ЦАП, быструю подзарядку.

Другими словами, можно ожидать интересные решения. Но для Redmi Note 3 все параметры уже известны. Экран будет по-прежнему иметь разрешение FHD, возможно, пользователей удивят более хорошей камерой.

Гораздо интереснее обстоят дела с Redmi 3. На роль “сердца” новинки бюджетной линейки смартфонов Xiaomi претендуют сразу три “камня”.

Это может быть Helio Р10 от МТК. Этот процессор имеет восемь ядер архитектуры Cortex-A53 и видеоадаптер Mali-T860. Ядра работают на частотах до 2Ггц, процессор поддерживает камеры с матрицами до 21 Мп и передачу данных LTE Cat.6.

Однако, в данных центра сертификации TENAA указан процессор с частотой до 1,5 Ггц. Поэтому помимо новинки от МТК, место центрального процессора может занять Qualcomm Snapdragon 615 или же, если говорить об МТК, MT6753T.

Есть также мнение, что главным элементов станет процессор Qualcomm Snapdragon 617, и в таком случае Redmi 3 станет первым устройством на этой платформе. Процессор поддерживает протокол передачи данных LTE Cat.7 и видеоадаптер Adreno 405.

На самом деле, у каждого процессора есть свои преимущества, но по сути их выходные характеристики примерно одинаковы. Для конечного пользователя гораздо интереснее другой слух, о том, что батарея в Redmi 3 будет иметь емкость 4000 мАч. Пока это не кореллирует с заявленными размерами устройства, но до презентации, ожидаемой в конце января, все может измениться.

Кроме того, стало известно о том, что компания Intel разработала специальную тарифную сетку для своих процессоров, которые предположительно будут поставляться для нотубуков Xiaomi. Это означает, что маркетологи пророчат ноутбукам пекинского гиганта большой спрос, что и вызвало корректировку отпускных цен процессоров.

Все эти новости говорят нам о том, что производители процессоров испытывают большой интерес к продукции Xiaomi и готовы идти на уступки на фоне слухов о том, что компания начинает подготовку к запуску собственной производственной линии процессоров, что снизит зависимость от внешних производителей и снизит расходы, а следовательно, и цены на продукцию, сделав ее еще более конкурентоспособной.

Очевидно, в этом году нас ожидает интересный ассортимент и изменения в расстановке сил среди главных вендоров. Покупатель от этого лишь выиграет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.